Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp.opt.Felicitari Laurika1982,Bettercy,Dana0000!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 193
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana, nu stiu daca ti-a mai raspuns cineva, am vazut intrabarea ta si am zis sa raspund repede. Da, poti manca, daca faci la Synevo la pranz, ai rezultatul seara de cele mai multe ori, doar daca au multe analize, cum e la inceputul lunii cand se face cele compensate, il primesti a 2-a zi. O singura data mi-au dat a 2-a zi. De Medlife nu stiu, dar vorbeste cu ei. Tinem pumnii, sunt promitatoare liniutele tale, vedem cum iese beta[:D]. Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot 3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 9 s (a 3-a sub tratament cu Clexane) Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 1/zi, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Acid folic 1/zi, Vitamina E 1/zi (primele 10 zile ale cm) [ruga] pentru [copil] sanatos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dana0000
Emilia pai asa fac,ma duc la unirii la pranz.Sper sa nu mai apara ceva.Eu la 9 fix eram la receptie si nu era nimeni la recoltare. Offf,sunt asa emotionata si incerc sa nu ma entuziasmez prea tare. [pup]
Iti tin pumnii sa fie bine! La 9 fix cred ca eram deja in cabinetul de recoltare si asteptam sa cuminte pe scaun imi printeze toate etichetele ca mi-a recoltat 6 eprubete! Daca vrei ne dam intalnire la o cafea zilele astea in fata clinicii sa schimbam 2 vorbe :) Biroul meu e in cladirea din spatele cladirii Medicover.
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui emilia.m
Citat:
citat din mesajul lui dana0000
Emilia pai asa fac,ma duc la unirii la pranz.Sper sa nu mai apara ceva.Eu la 9 fix eram la receptie si nu era nimeni la recoltare. Offf,sunt asa emotionata si incerc sa nu ma entuziasmez prea tare. [pup]
Iti tin pumnii sa fie bine! La 9 fix cred ca eram deja in cabinetul de recoltare si asteptam sa cuminte pe scaun imi printeze toate etichetele ca mi-a recoltat 6 eprubete! Daca vrei ne dam intalnire la o cafea zilele astea in fata clinicii sa schimbam 2 vorbe :) Biroul meu e in cladirea din spatele cladirii Medicover.
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.
Emilia si a mea la fel,e langa Medicover.Ne vedem la cafea,dar nu sapt viitoare ca in fiecare zi o sa mananc cu invitatii mei,o delegatie de 16 pers. Oricum si daca beta e buna , vorba lui Gabi o sa cred ca sunt gravida cand nasc[pk]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele care stiti sa modificati pagina, am si eu o rugaminte sa actualizati lista pentru acatist, vreau sa merg duminica la manastirea Ghighiu. Asa ca fetele noi va rog sa va lasati numele de botez pentru acatist. Multumesc anticipat!
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi 3 Inseminari nereusite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Ma alatur si eu aspirantelor. Povestea mea e destul de scurta: de vreo 5 ani nu mai folosim metode anti bb, dar nimic. De vreo 4 luni am inceput sa folosesc teste de ovulatie, iar luna trecuta am trecut printr-un avort spontan la 5 saptamani :( Cam asta e...speranta moare ultima!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Fetele care stiti sa modificati pagina, am si eu o rugaminte sa actualizati lista pentru acatist, vreau sa merg duminica la manastirea Ghighiu. Asa ca fetele noi va rog sa va lasati numele de botez pentru acatist. Multumesc anticipat!
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi 3 Inseminari nereusite
Raluca-Irina si Bogdan- Mihai Multumim mult[pup] "Bratele mamei sunt facute din tandrete. Acolo copiii dorm in siguranta." Victor Hugo http://lt2f.lilypie.com/WYQpp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Blue_sea
Buna! Ma alatur si eu aspirantelor. Povestea mea e destul de scurta: de vreo 5 ani nu mai folosim metode anti bb, dar nimic. De vreo 4 luni am inceput sa folosesc teste de ovulatie, iar luna trecuta am trecut printr-un avort spontan la 5 saptamani :( Cam asta e...speranta moare ultima!
Bine ai venit printre noi si sedere cat mai scurta, imi pare rau de cele intamplate! Srie repede 10 mesaje ca sa scapi de moderare!
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi 3 Inseminari nereusite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dana0000
Gata,am fost la synevo dar abia maine imi da rez[bang] asta e,va tin la curent[pup]
Bravoooo, o beta mare si grasa iti doresc!
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi 3 Inseminari nereusite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...