Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce gatim azi (89)


Recommended Posts

dupa o absenta motivata din bucatarie, azi am facut legume la tigaie (ciuperci, chinakohl, dovlecel, ardei rosu, praz) trei feluri de carne cu sos alb paste cu sos ptr cina si probabil clatite
Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

din ce imi aduc aminte am avut urmatoarele: ciorba radauteana sarmale salata de boeuf ciorba de fasole verde pireu de cartofi cu snitele macaroane cu carnita si sos spaghete carbonara cartofi prajiti cu oua ochiuri paine in ou cu ceai[pofta] supa de pui cu taitei giulia si alex-raoul (22.09.2002) "Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste." [url="https://docs.google.com/presentation/d/1TxYb4C-16zphhTnLHTJtC8OnrxbSCTveJ05Zxzj3Bxg/present?pli=1&ueb=true#slide=id.p13"]Lumina sfanta pentru copii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators
snitele vinete cu maioneza ciorba de sfecla Va doresc o zi buna ! Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...