Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * (95)


Recommended Posts

Corinai ti-am scris PM!

 

Da ..cat soferul clinicii..atat are un medic generalist. Nu mi-au facut oferta ..era managerul bolnav..dar ce m-au speriat angajatii de acolo...mi-au povestiti ce barfa este...cum nu sta in clinica nimeni prea mult..pt ca platesc prost ..nu dau nici un fel de bonusuri..nici macar un card de sanatate la ei...analize /an,,nimic...nu exista sarbatori legale..se incepe la 7..suna nasol de tot...vad eu..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

corina, daca gasesti metoda prin care sa te vindeci, zi-mi-o si mie;)) cit despre cealalta idee, daca ai curaj, du it;))

gabii, ai evaluat subiectul la o steluta adecalea mediocru, la asta se referea. sa stapiniti sanatosi bicicleta

gabi (leloo) gard vopsit suna frumos... cum stai cu gradinaritul?

olivia, [flo]

 

tzucurei de tzucureiid="purple"> 1id="teal">, 2id="maroon">, 3id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roberta, eu sunt sigura ca era o greseala si atat, hai sa fim serioase :-)

Kim, fara cuvinte ... stiu ce inseamna si mai mult decat ca traim in Ro nu am ce sa zic :( pacat ca nu putem renunta la a manca, asa am rezolva mai multe probleme, ca nu mai stiu ce nu e un lux.

Corina, poi go for it [bis]

 

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

-----------------------------------------------------------id="red">

[foto]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1 id="red"> [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu insist sa-ti spun sa perseverezi, ca si experienta tot e ceva,

macar vei capata experienta "locala" si vei fi mai motivata sa pleci asap.

 

Robi, eu nu sunt de parere ca pe piata exista numai hunteri de salariu. Sunt si manageri care vaneaza oameni buni si cu mult bun simt, numai buni de fraierit. Sclavageala din multinationale este o realitate si am suportat-o si eu pana am atins nivelul la care sa le pot spune "nu va convine, cautati pe altul".

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

singura solutie mi se pare toto afacerea persoanala..mai putin dar sigur si fara dureri ff mari de cap..sau ma rog cu dureri dar cauzate nu de altii[:D]

 

si gata..sa trecem la masa de Paste [:D]..io fac drob..nu de mile dar super delicios, ciorba nu stiu de care..felul doi nu stiu de care [:D]..si tiramisu...oricum duminica mergem la socrii..aa..si vreau sa fac cozonac..[:D]cred ca de la stres mi se trage [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu mai fac nimic. Am tinut-o tot in musafiri de la jumatatea lui feb si pana acum, gata. Un singur week end a fost liber in casa si liniste. In rest la ce experienta am, eu as putea sa-mi deschid afacerea personala pe numele ei "hotel" [:D] Ma duc si eu in vizita (am cumparat cateva kile de ciocolata sub forma de bomboane, batoane lindt, iepurasi Casali, borcane de nutela (incredibil ce reactie au nepoatele mele cand vad un borcan de nutela, parc-as vedea eu o geanta Vicini [:D]) asa ca sunt pe deplin pregatita pentru Paste [:D].

 

Am cedat si am comandat Nerf. Nici macar n-am mai gasit puscoacele alea mari, stoc epuizat. M-am multumit cu unele mai mic, cu butoi rotativ si rezerve de gloante care fluiera. Si eu care ziceam ca ma tin tare cu pedeapsa [:D] macar n-am mai luat lego.

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo][pup]....multumesc Daria si Cori pentru raspunsuri[flo]....bag de seama ca doar fetele trec prin criza asta de prepubertate[:D][bang][alcool]....ieri am avut o discutie despre pubertate...la sfarsit a tras concluzia ca "vreau sa trec de la 11 ani direct la 18 ani!"[:D]

Io-s in continuare varza de racita si din cauza asta sunt in butoiul cu depresie[bang]

hai sa avem o zi faina [flo][pup]...io am o carutza de ore[bang]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata'

 

cine doreste o [cafea] ? [:D] [:D] [:D]

 

si la noi e un fel de criza prepubertate, ma rog... singura chestie evidenta a fost ca Vic s-a bucurat teribil ca i-a iesit un cos [8D] plus ca e innamorat de o colega de la o clasa paralela, dar fiind deja a la 3-a iubire are un comportament muuuult mai sobru [:D]

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.

Am comis-o ieri, am luat trotineta asta scumpa si inca nu ma pot bucura de ea. Dar macar o putem folosi amandoua, LOL [:D]

Cristal, musai sa mi-o arati pe a voastra sa-mi calmez neuronu` [flo]

Ioana, imi place si mie saltul ala de la 11 la 18 [:D]

Eu acum tre sa pun parental control pe laptop, nu va zic dice [alcool]

In rest e frig, desi e soare ...

Andries, [bis] super cumparaturile [:D]

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

-----------------------------------------------------------id="red">

[foto]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1 id="red"> [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...