Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp.Felicitari Laurika1982,Bettercy,Dana000,mya85!


Recommended Posts

mihaela...da..mi se pare mult...eu am avut-o mai mare ca tine chiar daca in alte unitati...si am avut primele patru zile..cate o jum seara...si apoi cate una p zi..doar seara.wooow..nu-mi imaginez cum o sa te simti cand vei lua dimineata...eu m-am simtit groaznic in prima zi..si bine ca am luat-o seara..de m-am pus in pat..ca n-as fii fost in stare sa ma mai duc la munca...[alcool][alcool]...si dupa schema asta mi-a scazut la limita de jos..[pup][pup][pup]

 

 

 

aspiranta optimista

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Kity ai luat o luna de zile?

Nu stiu ce sa zic, parca nu as lua dar pe partea cealalta nu as vrea sa ma stric cu medicul, ei na daca mii rau, stau in pat ca doar nu am de mers la munca, sper sa ma obisnuiesc repede.

[pup][pup][pup]

 

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ralucaneagu
kitty , la ce ora ai luat pastila de closty?[pup]----------------------------------------------------------------------------------------"Bratele mamei sunt facute din tandrete. Acolo copiii dorm in siguranta." Victor Hugo
align="right" id="quote2">raluca n-am luat-o inca...m-am programat pt la 20:30 in fiecare seara..pt ca sunt sigura ca la ora asta imi termin tot ce am de facut..tu?ai luat-o?[pup][pup][pup]aspiranta optimista
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
mihaela nu am facut RMN...am facut doar radiografia de sa turceasca si n-a iesit nimic in neregula..tratamentul il continui pana raman graviduta.aspiranta optimista
align="right" id="quote2">Mi-a zis si de radiografia asta, dar cica nu mai e asa de concludenta si nu stiu ce, dar eu cparca nu imi vine sa mai fac nimic, o sa iau tratamentul, o sa repet analiza, pot sa o repet peste vreo 2 saptamani in timpul tratamentului?Si o sa fac analizele pentru tiroida.Oricum astept inca ciclosul ca nu a binevoit savina nici azi.[pup][pup][pup]Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Kity ai luat o luna de zile?Nu stiu ce sa zic, parca nu as lua dar pe partea cealalta nu as vrea sa ma stric cu medicul, ei na daca mii rau, stau in pat ca doar nu am de mers la munca, sper sa ma obisnuiesc repede.[pup][pup][pup]Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
align="right" id="quote2">in cateva zile se obisnuieste organismul..de cand te apuci sa iei?aspiranta optimista
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mihaelafalt
Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
mihaela nu am facut RMN...am facut doar radiografia de sa turceasca si n-a iesit nimic in neregula..tratamentul il continui pana raman graviduta.aspiranta optimista
align="right" id="quote2">Mi-a zis si de radiografia asta, dar cica nu mai e asa de concludenta si nu stiu ce, dar eu cparca nu imi vine sa mai fac nimic, o sa iau tratamentul, o sa repet analiza, pot sa o repet peste vreo 2 saptamani in timpul tratamentului?Si o sa fac analizele pentru tiroida.Oricum astept inca ciclosul ca nu a binevoit savina nici azi.[pup][pup][pup]Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.
align="right" id="quote2">da..poti sa o repeti...isi face efectul rapid..o sa fie bine..o sa vezi..[pup][pup][pup]aspiranta optimista
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...