Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp.Felicitari Laurika1982,Bettercy,Dana000,mya85!


Recommended Posts

Lore la multi ani! iti doresc tot binele din lume esti o fata care mertita tot ce e mai bun si stiu ca Dumnezeu va fi alauri de tine. [pup][flo][flo][flo][flo][flo][flo][cor][s][s]

 


Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi

3 Inseminari nereusite

id="size1">id="teal">id="Tahoma">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui emilia.m
La multi ani Lorena! Si inca o data felicitari gravidutelor. Dana, sper sa te urmez sapt viitoare!Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.id="size3">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">Si eu dupa voi peste 2 saptamani [pk][pk][pk] ce optimista sunt nici mie nu imi vine sa cred [:D]
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi3 Inseminari nereusiteid="size1">id="teal">id="Tahoma">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kitty, Ralu va doresc o productie buna de la closty si in curand sa ne dati vestea cea mare.

 

Eu ma bag la baita si dupa la nani, astazi am muncit la greu prin casa si sunt foarte obosita.

 

[pup] pe toate, noapte buna!

 


Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza

Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi

3 Inseminari nereusite

id="size1">id="teal">id="Tahoma">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui miky82
Kitty, Ralu va doresc o productie buna de la closty si in curand sa ne dati vestea cea mare.Eu ma bag la baita si dupa la nani, astazi am muncit la greu prin casa si sunt foarte obosita.[pup] pe toate, noapte buna!Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometriozaTratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi3 Inseminari nereusiteid="size1">id="teal">id="Tahoma">
align="right" id="quote2">micky multumim...noapte buna..[pup][pup][pup]aspiranta optimista
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Sunt noua pe aici si sper sa ma primiti si pe mine. Povestea mea este simpla. Sunt impreuna cu sotul meu de 10 ani, dar ne-am hotarat sa avem copii de 6 luni( desi avem 35 ani... pana acum ne-am ocupat de cariera). In fiecare luna am asteptat cu sufletul la gura sa se intample minunea, dar pana acum... nimik. Inca nu am consultat un ginecolog, speram sa se intample de la sine. Sper sa ne ajute DD sa avem toate copilasi cat mai curand. O seara frumoasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Dana si Mya!

 

La multi ani, Lorena!

 

Multumesc, Felicityhope. Ai ajuns la 34 de saptamani, superb![olala]

 

Eu sunt rupta de oboseala, ma apuca oboseala pe la 2 pm si nu pot nici macar sa mai gandesc. Joi am fost la o firma care se ocupa cu vanzarea de case si am adormit in hol la ei pe canapea, in timp ce asteptam sa vorbesc cu cineva. Nu stiu daca e de la hormoni sau de la primavara. Iar luni ii prezint sefei demisia, abia astept sa-i vad reactia! Ii dau trei saptamani pre-aviz dar doua sunt de vacanta, am dreptul s-o iau.[:D] Weekendul viitor plecam...nu stiu daca o sa mai am timp sa intru. Daca nu mai intru, doresc tuturor optimistelor sa ramana insarcinate cat mai curand iar celor insarcinate, sa aveti sarcini usoare![flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...