Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp.Felicitari Laurika1982,Bettercy,Dana000,mya85!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Lore, LA MULTI ANI, DRAGA MEA! Sa fii sanatoasa, feicita si norocoasa iar Doamne Doamne sa te ajute sa-ti indeplinesti toate dorintele si sa-ti daruiasca "minunea" cea mult aspteptata! Te pup tare si te imbratisez cu drag! (scuze de intarziere [:I])

 

Gena MTHFR - mutatie heterozigota C677T, mutatie heterozigota A1298C; Gena PAI-1 - genotip heterozigot 675 4G/5G, genotip heterozigot 844 GA;

Tirodita autoimuna Hashimoto cu hipotiroidism, ATPO>2000, ATg=267, TSH=16;

O sarcina oprita in evolutie la 9s.id="teal">id="size1">

 

http://lagf.lilypie.com/zFnw.png

 

[gravired] cu dragonel 6sapt +

 

Tratament: Clexane 0,4/seara, Magne B6 - 2cpr/zi, Cetebe 1g/zi, Femibion 1 - 1cpr/zi, Ac folic 5mg - 1cpr/zi, Aspenter 2cpr/sapt, No-spa 40 mg - 3cpr/zi (pana la 6cpr/zi), Utrogestan 200mg - 2cps/zi si Euthyrox 50mg/zi.id="teal">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mya,Dana,Laurika si Bettercy FELICITARI, dragele mele, sarcina usoara si la termen si "dragonei" sanatosi si mancaciosi. Va pup pe toate! Va astept la odisee![pup]

 

Gena MTHFR - mutatie heterozigota C677T, mutatie heterozigota A1298C; Gena PAI-1 - genotip heterozigot 675 4G/5G, genotip heterozigot 844 GA;

Tirodita autoimuna Hashimoto cu hipotiroidism, ATPO>2000, ATg=267, TSH=16;

O sarcina oprita in evolutie la 9s.id="teal">id="size1">

 

http://lagf.lilypie.com/zFnw.png

 

[gravired] cu dragonel 6sapt +

 

Tratament: Clexane 0,4/seara, Magne B6 - 2cpr/zi, Cetebe 1g/zi, Femibion 1 - 1cpr/zi, Ac folic 5mg - 1cpr/zi, Aspenter 2cpr/sapt, No-spa 40 mg - 3cpr/zi (pana la 6cpr/zi), Utrogestan 200mg - 2cps/zi si Euthyrox 50mg/zi.id="teal">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluca, iti dau si eu un sfat, desi fetele te-au sfatuit bine, in cazul meu a functionat indiferenta, acum ma inteleg mai bine cu soacra, dupa ce aproape 2 ani nu am vorbit mai deloc, dar cand vedea ca-si pierde baiatul, a stiut sa inceapa sa vorbeasca frumos si atunci ca sa nu fiu eu cea "rea" am inceput sa avem o relatie "bunicica". Incearca si tu, fii indiferenta...oricat de mult te-ar enerva si ti-ar veni sa-i dai cu ceva in cap....Te pup![pup]

 

Gena MTHFR - mutatie heterozigota C677T, mutatie heterozigota A1298C; Gena PAI-1 - genotip heterozigot 675 4G/5G, genotip heterozigot 844 GA;

Tirodita autoimuna Hashimoto cu hipotiroidism, ATPO>2000, ATg=267, TSH=16;

O sarcina oprita in evolutie la 9s.id="teal">id="size1">

 

http://lagf.lilypie.com/zFnw.png

 

[gravired] cu dragonel 7 sapt +

 

Tratament: Clexane 0,4/seara, Magne B6 - 2cpr/zi, Cetebe 1g/zi, Femibion 1 - 1cpr/zi, Ac folic 5mg - 1cpr/zi, Aspenter 2cpr/sapt, No-spa 40 mg - 3cpr/zi (pana la 6cpr/zi), Utrogestan 200mg - 2cps/zi si Euthyrox 50mg/zi.id="teal">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor..la voi cum e vremea la mine ninge.

Ralu,Katy voua va este rau de la closty am luat si eu odata acum 3 ani dar nu-mi amintesc sa-mi fi fost rau.de aia il luati sera?as incerca si eu din nou si de ia intreb.

Acum va las ca vreau sa merg pana la biserica.o sa ma rog si pentru voi s-avem mai repede[bb]

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata , minuni de fete[flo]

si la mine ploua , asa ca stau in casa si va citesc.

Raissa , mie nu imi e deloc rau de la closty , dar l-am luat seara pt ca asa mi-a zis medicul . O pastila pe zie , seara , intre zlele 5 si 9 .

va pup , zi frumoasa tuturor![pup]

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

"Bratele mamei sunt facute din tandrete. Acolo copiii dorm in siguranta." Victor Hugo

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Yna85
Raluca, iti dau si eu un sfat, desi fetele te-au sfatuit bine, in cazul meu a functionat indiferenta, acum ma inteleg mai bine cu soacra, dupa ce aproape 2 ani nu am vorbit mai deloc, dar cand vedea ca-si pierde baiatul, a stiut sa inceapa sa vorbeasca frumos si atunci ca sa nu fiu eu cea "rea" am inceput sa avem o relatie "bunicica". Incearca si tu, fii indiferenta...oricat de mult te-ar enerva si ti-ar veni sa-i dai cu ceva in cap....Te pup![pup]Gena MTHFR - mutatie heterozigota C677T, mutatie heterozigota A1298C; Gena PAI-1 - genotip heterozigot 675 4G/5G, genotip heterozigot 844 GA;Tirodita autoimuna Hashimoto cu hipotiroidism, ATPO>2000, ATg=267, TSH=16;O sarcina oprita in evolutie la 9s.id="teal">id="size1">http://lagf.lilypie.com/zFnw.png[gravired] cu dragonel 7 sapt +Tratament: Clexane 0,4/seara, Magne B6 - 2cpr/zi, Cetebe 1g/zi, Femibion 1 - 1cpr/zi, Ac folic 5mg - 1cpr/zi, Aspenter 2cpr/sapt, No-spa 40 mg - 3cpr/zi (pana la 6cpr/zi), Utrogestan 200mg - 2cps/zi si Euthyrox 50mg/zi.id="teal">id="size1">
align="right" id="quote2">Yna...[pup]Te pup , pe tine si minunea din burtica . Mereu citesc pe la odiseea ta , asa ca sunt la curent cu ce mai faci . Multumsc de sfat , e cel mai bun , asa o sa fac pt ca stiu ca indiferenta o va durea cel mai tare.----------------------------------------------------------------------------------------"Bratele mamei sunt facute din tandrete. Acolo copiii dorm in siguranta." Victor Hugo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

--------------------------------------------------------------------------------

 

Buna dimineata fetelor..la voi cum e vremea la mine ninge.

Ralu,Katy voua va este rau de la closty am luat si eu odata acum 3 ani dar nu-mi amintesc sa-mi fi fost rau.de aia il luati sera?as incerca si eu din nou si de ia intreb.

Acum va las ca vreau sa merg pana la biserica.o sa ma rog si pentru voi s-avem mai repede

 

Scuzati literele mancate dar m-am grabit[:I]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...