Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp.Felicitari Laurika1982,Bettercy,Dana000,mya85!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Draguta m-as bucura asa mult sa fie bebe si la tine!

Deny uitasem sa las pupici de molipsire si pt tine si pt fetele dragi de aici[pup][pup][pup][pup][pup]

Eu sunt ok,pun utrogestan dim si seara de 200mg,tot nu am vb cu dr,o sun maine daca pot,o sa fiu in sedinte de dim pana seara.

In alta ordine de idei ma simt bine,prea bine zic eu...ma duc des la baie si dorm mai putin decat de obicei,acum sa vedem cum o fi.E asa devreme,mai e mult pana departe.

Sunt convinsa ca DD are grija de mine sa fie bine pana la termen!

Va pup si sa nu credeti ca am uitat de voi,sapt viitoare o sa fiu f ocupata dar o sa incerc ca intru in pauze.

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui draguta
velvet[pup] stiu ca minuni exista, stau ca pe ace de atunci, nu stiu cum sa interpretez, sunt in ziua 21, teste f. pozitive in ziua 10 si 11 si graficul mi-a confirmat ovulatia in ziua 14, astept sa vad ce se intampla in continuare
align="right" id="quote2">Bafta draga, iti doresc sa fie [bibe]!Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo]http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaelafalt, cum esti, ti-au venit uratii?

Eu vineri seara am luat ultima pastiluta de duphaston, asa ca pe maine ma astept.Deocamdata sunt f bine, n-am crampe, parca in celelalte luni aveam crampe usoare dupa ce terminam pastilutele.

 

Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo]

 

http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor.

Scriu pe fuga ca sunt cu sotul prin casa, daena nu mi-au venit uratii inca si ii astept ca pe painea calda/

Kity ma simt bine dupa brocriptin, azi noapte nu prea am dormit mi-a fost sete toata noaptea dar atat si azi am luat iar jumatate de pastiluta am fost la biserica, am iesit pe afara dar nimic deosebit, azi mi-a fost putin greata in biserica dar cred ca mai mult de la un parfum care nu imi placea, ma dor sanii pe lateral fata de inainte.

Draguta sper sa fie de bine pata aia maronie.

Fetelor pupici si mai intru daca mai pot daca nu maine.

[pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...