Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Asp.Felicitari Laurika1982,Bettercy,Dana000,mya85!


Recommended Posts

bune fetele!!!!

draguta...un semn bun...[pup][pup][pup]

katy...off..ce oameni!!!...sper ca tot raul sa fie spre bine...[pup][pup][pup]

mihaela ma bucur ca ai avut reactii asa putine...eu in primele zile eram numai ametita..si mi se usca si mie gura noaptea...difera de la persoana la alta..dar nu e posibil sa fie [bibe] de nu-ti mai vine?[olala][olala]

 

 

 

aspiranta optimista

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui daena
Mihaelafalt, cum esti, ti-au venit uratii?Eu vineri seara am luat ultima pastiluta de duphaston, asa ca pe maine ma astept.Deocamdata sunt f bine, n-am crampe, parca in celelalte luni aveam crampe usoare dupa ce terminam pastilutele.Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo]http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
align="right" id="quote2">daena...poate nu mai vin uratii [olala][olala][olala]aspiranta optimista
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kity la mine luna asta chiar nu are de unde fi bebe, mi-a venit pe 3 martie, nu am avut contacte deloc, nici macar unul nici inainte de operatie nici dupa ca de altfel acum eram deja cu testele facute asa stau linistita, ma enerveaza ca eu trebuie sa merg luna asta la monitorizare si daca nu vine cel tarziu maine pierd monitorizarea, ca ar in apropierea pastelui, vineri-sambata si iti dai seama ca nu pot pleca atunci la Iasi la doctor.

Eu ma mir de ce nu vine ca am luat duphaston si nu e prima data cand iau, din cate imi aduc aminte imi venea a 3 zi dupa cele 10 zile acum azi sunt a 5 zi si nimic, spatele nu ma mai doare si mai nou ma dor sanii pe laterale foarte tare, ii simt si cand misc mana, nu m-au mai durut asa de cand eram insarcinata.

[pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kity multumesc dar am socotit acum si chiar daca ar veni maine tot degeaba ca ziua 12 cand ar trebui sa fie prima de monitorizare cade vineri in vinerea mare, doctorita mea ultima zi la cabinet este joi asa ca nu stiu ce sa mai zic, macar bine ca o sa fie ovulatia in preajma Pastelui ca o sa fie si sotul liber si poate e de bine.

Eu ma pregatesc de somnic ca nu mai pot, mai stau putin la TV dar ne citim maine.

Noapte buna si vise placute.

[pup][pup][pup]

 

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui daena
Kitty, si eu astept uratii cu nerabdare sa pot incepe stimularea.UM am avut-o in 6 febr si de atunci nimic, dr si graficul pe FF mi-a confirmat ca nu am ovulat.Astept si eu cu Miha.Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo]http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
align="right" id="quote2">daena..tin pumnii sa vina si la tine uratii..[pk][pk][pk]..si apoi sa plecam toate de aici la odisee..[pup][pup][pup]aspiranta optimista
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...