Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp.Felicitari Laurika1982,Bettercy,Dana000,mya85!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui daena
Citat:
citat din mesajul lui kitty-27
daena..mie si data trecuta tot seara mi-a dat sa iau...si e mai bine din cauza reactiilor adverse...si sa fiti atente sa luati exact la aceeasi ora..[pup][pup][pup] aspiranta optimista
Mersi draga!Nu stiu ce m-as face fara voi, am invatat atatea lucruri.[asia] Suntem cate putin din tot ce iubim.[flo] http://www.fertilityfriend.com/home/3b06ed
[pup][pup][pup][pup] aspiranta optimista
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Raluca ce urat din partea soacrei sa zica asa ceva!Vai,daca mi-ar fii zis mie soacra asta nu mai vorbeam cu ea never! [bruta] Mie mi-a zis cotoroanta ca nu-mi da o cana de lapte ca "ea din ce mai face branza" si m-am suparat asa de rau ca n-am mai vorbit cu ea 6luni.Scorpii!!!!!!!!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluca, Ana, nu va mai suparati din cauza lor, aveti alte prioritati, vorbiti cu sotii sa rezolve problema. Nu purtati in carca supararea, ca tot voua va faceti rau, incercati sa fiti macar indiferente si nu mai puneti la suflet. Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot 3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 9 s (a 3-a sub tratament cu Clexane) Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 1/zi, Femibion1 1/zi, CETEBE 1 g/zi, MagneB6 1/zi, Acid folic 1/zi, Vitamina E 1/zi (primele 10 zile ale cm) [ruga] pentru [copil] sanatos!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MACARIE
beta 55,48 ....3-4 saptamani am reusit , acum parca sunt beata [:)] ----------------------------------------------------------------- Mamica de buburuza mica si terorista xenia 21-02-2008 ............................................. Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos -------------------------------------- hainutele noastre: https://picasaweb.google.com/102280662496723264658
Felicitari o sarcina usoara si un bebe sanatos!!!![pup]
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi 3 Inseminari nereusite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui DenyAnd
Mya, cum mai esti? Ai facut beta? __________________________________________________________________ Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".
Nu am facut inca beta, cred ca miercuri imi va face. Dar am mai facut in seara asta un test si se vede diferenta [olala], am obtinut o liniuta rosie in loc de rozalie, cum era acum cateva zile. am o presimtire ca de data asta va fi bine...[:)] mami de [copil] ( iulie 2010)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Raluca, Ana scopul lor in viata este sa supere pe altii, eu in locul vostru as face haz de necaz(chiar daca ar fi greu) si cred ca s-ar ataca mult mai mult decat sa nu mai vb cu ele, asa ca mai bine lasatile sa vb pentru ca cu vorbele or sa ramana. Raisa bine ai venit la noi si sedere cat mai scurta!
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi 3 Inseminari nereusite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noapte buna fetelor, merg la nani ca mi-e somnica! [pup] si vise placute!
Anticorpi antispermatici, ovare polichistice, endometrioza Tratament pregatitor sarcina: Aspenter 75mg 1/zi, Femibion 1/zi, Magne B6 1/zi, Vitamina E 1/zi, Acid Folic 1/zi, Vitamina C 1/zi 3 Inseminari nereusite
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai bun lucru pe care il poti face cand ai o soacra nesuferita e sa o eviti. Cu cat ai mai putin de-a face cu ea cu atat mai bine. Eu i-as fi intors frumusel vorbele si dupa ce i-as fi inchis gura nu i-as mai fi vorbit vreo 30 de ani. Sa-si ia la revedere de la a o mai vizita vreodata. Cu toate ca ti-a zis ce ti-a zis si te-a afectat e mai bine sa nu te gandesti la asta de acum inainte. E mai bine sa fii zen, sa treaca toate pe langa tine, sa nu pleci urechea la carcoteli. Cainii latra ursul merge... stii cum e vorba...
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...