Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Asp.Felicitari Laurika1982,Bettercy,Dana000,mya85!


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ralucaneagu
fetelor , eu sunt trista , am plans pana mi s-au umflat ochii. Sa vedeti ce am patit . voi stiti ca m-am intors din Argentina dupa ce 4 ani nu am mai fost acasa si acum suntem in Galati , la parintii mei . Socrii mei sunt din Craiova , nu am apucat sa mergem la ei pt ca urma sa facem Pastele acolo , insa soacra mea ,care nu m-a suportat never , se trezeste acum o ora sa ma sune sa imi reproseze ca nu i-am dus baiatul sa o vada...[bang] Ii explic eu ca vom merge de Paste , se mai calmeaza si ce credeti ca ma intreaba? pe un ton pe care nu o sa il uit niciodata , imi zice: ,, Nu ai venit gravida nici acum, dupa 4 ani? e clar ca esti stearpa''. i-am inchis tel pt ca acest cuvant ,, stearpa'' , m- a durut mai mult decat o mie de pietre aruncate mie in cap intr-o piata publica.Sotul meu e plecat , sunt sigura ca l-a sunat apoi pe el si i-a umplut capul cu prostii. Iertati-ma va rog ca am deviat de la subiect , dar nu stiam cui sa spun si eu.... "Bratele mamei sunt facute din tandrete. Acolo copiii dorm in siguranta." Victor Hugo http://lt2f.lilypie.com/WYQpp2.png
Si nu ai injurat-o??.Ar fi bine sa incepi sa faci fite cu mersul la ei.Adica asa femeie nesimtita..parca ar fi neam cu soacra-mea.si tembela asta umpluse lumea cu zvonuri ca am facut avorturi si ca de aia nu raman gravida..si cand m-am dus cu eco la ea, mi-a zis in fata - credeam ca nu poti sa faci copii,desi noi le spusesem clar ca amanam momentul...eu una nu m-as mai duce pe la ea ca sa se invete minte.adica sa mearga fi-su la ea, dar tu sa ramai acasa...mor pe jigodii din astea..poate i-a fost greu ca nu l-a vazut pe fi-su atata vreme dar...cand un om nu intelege suferinta altuia inseamna ca nu e om.. Laura [mamica] de [avion] Cristian Alexandru 10.08.2010
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata , fetele mele dragi![flo] multumesc infinit pt sfaturile de aseara , mi-au prins bine. m-am calmat acum , aveti dreptate voi , nu o sa mai vars o lacrima pt o femeie inumana ca ea . Am vorbit si cu sotul aseara , care a sunat-o si a certat-o , iar ea , vaiii ce sa vedeti? Mai avea putin si chema salvarea ca se sufoca[bang]( stiu pe de rost episoadele astea , se tot repeta in ultimii 7 ani). Sotul i-a zis ca nu mai mergem la ei de Paste , ca vom pleca doar noi doi undeva la munte , acum sa vedem ce si cum . Important este ca el mi-a fost alaturi si nu i-a cantat in struna. Nici nu mai ma gandesc la episodul de ieri , pt ca azi incep stimularea si vreau sa am sufletul si mintea limpede. Va invit la cafeluta si la un ceai aromat pt purtatoarele de minuni in burtica[pup][flo] ------------------------------------------------------------------ "Bratele mamei sunt facute din tandrete. Acolo copiii dorm in siguranta." Victor Hugo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fete[pup] deny,nu la nani,la dus si tv[:D] ralu[pup]eu in locul tau nu as mai vizita-o pana nu si-ar cere iertare in genunchi[pk]bine,naibii ca n-am o soacra de-asta!ca praf as face-o.nu trebuie sa lasi de la tine in astfel de situatii...soacra mea nu stie cum sa abordeze subiectul bebe.odata i-am raspuns cum trebuie cand ne-a zis ca a intrebat nu stiu cine ca noi ce mai asteptam,de ce nu facem copil?si de atunci nu prea mai zice nimic.ii e frica[:D] va doresc o zi frumoasa![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralu am citit ce ai zis,las-o incolo de nebuna.Bine ca stati departe de ea,nu o baga in seama. Tinem pumnii sa fie ok stimularea! Azi ma duc sa recoltez beta 2 si progesteron,la medlife ca e in drumul meu.Ar fi trebuit tot la synevo,dar nu mai am timp sa ajung. Macarie felicitari,mergem amandoua de manuta! Va pup[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele Raluca credeam ca soacra mea e cea mai rea,dar vad ca mai sunt si altele.a trecut de rautatile asa de mari dar tot ma mai inteapa cateodata "cred c-am sa mor si nu mai vad copilul vostru ",iar eu ii raspund "mori matale acum ca o sa ti-l aduc la cimitir sa-l vezi" si ii inchi d gura.Asa ca nu mai pune la suflet ca te imbolnavesti. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui raisa28
Buna fetele Raluca credeam ca soacra mea e cea mai rea,dar vad ca mai sunt si altele.a trecut de rautatile asa de mari dar tot ma mai inteapa cateodata "cred c-am sa mor si nu mai vad copilul vostru ",iar eu ii raspund "mori matale acum ca o sa ti-l aduc la cimitir sa-l vezi" si ii inchi d gura.Asa ca nu mai pune la suflet ca te imbolnavesti. [pup]
[:D] [pup]ce scumpica esti! ---------------------------------------------------------------------------------------- "Bratele mamei sunt facute din tandrete. Acolo copiii dorm in siguranta." Victor Hugo
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lore, la multi ani[flo] Raluca, am ramas socata de ce ai povestit cu soacra. Bine ca sotul tau este alaturi de tine[pup] Eu nu stiu ce sfat sa-ti dau legat de soacra ca nu am avut incidente de astea si spper sa nu apara[:I] __________________________________________________________________ Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...