Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Strumfi & prichindei de iul-aug 2011 (53)


Recommended Posts

Buna Miha. Mihail este bine.Creste.Nu este gras deloc dar este foarte greu ca nu-l mai pot tine in brate. Nu l-am mai cantarit de mult. Sunt necajita ca nu vrea sa faca deloc la olita. Nu refuza sa stea pe ea dar nu cere si prefera sa faca in scutec. eu am pierdut legatura cu voi pentru ca nu mai am contul acela pe care il aveam pe facebook iar pe aici am vazut ca nu se mai scrie. Noi intre timp ne-am mutat din Pitesti in Topoloveni la casa si ne-am apucat de agricultura. Al meu inca nu vorbeste foarte bine. Spune toate alea dar nu stie sa formuleze foarte bine propozitiile. Stie sa numere pana la 11 si in  romana si in engleza, stie alfabetul in rom si eng(de la calculator), sa danseze. Anul asta a fost un an mai bun am scapat de raceli si alte boli.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 181
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Nici eu nu pot s o tin in brate pe imi. Este di ea foarte grea, dar tot asa, nu e grasa (niciodata nu a fost de fapt), ci este foarte osoasa.

Noi avem cateva zile libere in martie si mergem la socrii, abia astept! Ei sunt minunati. O iubesc tare mult pe imi.

 

Imi pare rau ca nu vrea sa ceara la olita, dar mai insista. Imi inca foloseste scutec noaptea, dar in timpul zilei am scapat total de el. Si asta pot sa multumesc sotului, ca el a insistat mult pe asta. Dar ai sa vezi ca o sa vina timpul si la voi. Bafta va doresc!

 

Imi este din plin la terrible two!!! Este chiar agresiva, da puternic din picioare, da cu mana, rupe carti de nervozitate... dar avem noi leac de ea! Naughty step si imediat zice sorry si te pupa si imbratiseaza.

Bravo mihail pentru ca vb si in romaneste si in engleza!!!!

Va pup.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...