Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

relatie internet


Recommended Posts

  • Răspunsuri 56
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Faceam parte dintrun grup de interese comune , si am continuat amicitia dincolo de acesta pentru mai bine de 2 ani jumate , prin internet si telefon bineinteles . Dupa un timp eu am plecat din Ro si am continuat aceasta poveste pentru inca un an . In fine dupa lungi meditatii am decis ca este timpul sa ne cunoastem dar, din pacate nu a fost sa fie ...
Citat:
citat din mesajul lui Morgano
Anne, adica 2 ani si ceva ati avut o relatie strict virtuala, ma rog deduc ca si telefonica, si doar apoi v-ati si vazut live?
https://picasaweb.google.com/102421590206055963392/29Marzo2012FotoGiuliAlghero?authkey=Gv1sRgCKuUlbT8oIC6Nw [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu poti sa cunosti pe cineva intr-o relatie pe net nici in 10 ani cum e in realitate! netul este facut sa ascunda defectele! nu poti sa il cunosti in viata reala cum este 100% daramite intr-o relatie pe net! de cele mai multe ori barbatii folosesc netul sa se distreze iar cind isi cauta o relatie serioasa in afara tarii lor o fac pt ca au bube in cap si nu isi pot gasi loco....sau cei din asia si africa isi cauta ca sa plece de acolo sa se scape...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui msl1
Nu poti sa cunosti pe cineva intr-o relatie pe net nici in 10 ani cum e in realitate! netul este facut sa ascunda defectele! nu poti sa il cunosti in viata reala cum este 100% daramite intr-o relatie pe net! de cele mai multe ori barbatii folosesc netul sa se distreze iar cind isi cauta o relatie serioasa in afara tarii lor o fac pt ca au bube in cap si nu isi pot gasi loco....sau cei din asia si africa isi cauta ca sa plece de acolo sa se scape...
total gresit si generalizat [8D] insa o relatie pe net, cum am mai spus, in mod normal trece in real rapid daca exista dorinta de cunoastere live si destula compatibilitate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu e nici gresit nici generalizat! vorbesc din proprie experienta; toate relatiile care le-am avut/vazut pe net au avut o "buba" care mai repede sau mai triziu s-a spart! ce e mai grav e ca ultiuma s-a "spart" dupa ce m-am maritat cu persoana....mi-am dat seama de "buba" doar cind am ajuns aici si a fost prea tirziu...asa de bine a mascat-o"! daca 1 caz din 10 ( zic si eu o cifra aiurea) este o relatie reusita ca a ta nu inseamna ca toate sint asa...din pacate cit despre cei din asia ma refer la midlle asia arabia-india, cite cazuri nu s-au vazut ca au disparut dupa ce s-au vazut cu green cardul! citeste pe visajourney daca nu crezi, si ai sa vezi ca nu mai este nici gresit si nici generalizat! si vorbesc si despre relatii de ex. germania-usa sau altele asemenea unde nu exista nici un interes de green card sau rezidenta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Msl..... casnicia mea s-a spart dupa 7 ani, nu ca a ascuns vreo buba pe net, daca il cunosteam initial nush unde live, tot rahatul ala de om se dovedea in timp.... De asta ziceam ca nu poti generaliza Cel de acum nu e de ridicat statuie, insa e alta specie de barbat, -imperfect auto-declarat din start .... insa un om de calitate, dvedita live Eu am exclus din start orice conversatie cu tipi din alte tari, si cand am "cautat" am ales persoane cu cateva caracteristici clar gen varsta, stare civila, studii ... Insa autoarea subiectului nu vorbeste de un tip de pe un site de dating, ci de un tip remarcat pe un forum de spcialitate (oricare ar fi aia) care i-a raspuns la mesaje
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...