Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

jaj,panica in farmacia


Recommended Posts

buna ziua, azi a fost unde dintre cele mai urate zile di viata mea...... acum 2 luni si sotul meu a avut un acident grav de masina .acum sia revenit destul de bine dar medicamenttie cat se poate,,,,,,asa ca in fiecare trec pe la farmacie.....de obicei cu copilul dupa mine. azi dupa cumparaturle de dimineata imi ramasese sa mai trec pe la farmacie ......strumf era cu mine.ma suna sotul sa ma intrebe ce fc ......cam straniu......dupa care dintr_o data ma decid sa duc copilul acasa (era ora 11 jum)iar sotul ma aproba spunandumi ca sal aduc ca a fc o salata f buna de fructe....... ma duc il las pe strumf acasa si merg in farmacie.ma asez la coada si imi astept randul.in secunda urmatoare aud clopotul de la usa si un urlet: la pamant toti ca trag! am reusit sa ma uit in spate erau 2 indivizi cu pistoale in mana cu cagule pe cap. am simtit ca nu mai am aer,sangele inghetase,era moale,auzeam un ecou doar....ei vb in continuare,au mers la case au sustras sume de bani,au lovit 2farmacisti,un client........siau iesit........... cea lasat in urma!!!???????? eu.....sunt terminata.........de cand am vn acasa am luat 3 pastile de calmare a vn dr meu acasa plus politia declaratii......nu reusesc sa inteleg nimic ........simt ca aici sa terminat totul. multumesc BUNULUI DUMNEZEU ca ma facut sami las copilul acasa! cum? cum sa fc sa aduc copilul? dar daca d_zeu nu ma fc sal aduc acasa? ce i sar fii putut intampla..... doamne nu_mi revin.......cum sa ma adun.....un pic macar...... acum am vb cu psiho meu si mia zis sa comunic f mult .....dar nu reusesc ......baiatul de cand lam adus acasa sta numai cu sotul nu ma pot concentra la nimic....... nus cum sa procedez sa ma adun un pic si sa inteleg ce as fii facut daca as fii avut si copilul cu mine ca de obicei......
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 9
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Imi pare foarte rau de experienta ta, nu pot sa-mi inchipui cum te-ai simtit si mai ales cum te-ai fi simtit daca ai fi avut copilul cu tine... Ma bucur ca s-a terminat cu bine si sunt convinsa ca, daca accepti ajutor, vei reusi sa treci peste acest eveniment oribil. Sunt convinsa ca singurul gand care te macina este: ce se putea intampla cu copilul, dar trebuie sa stii si tu ca, in viata, nu putem sa ne cramponam de "ce-ar fi fost daca...?" Curaj! [grup] "Un copil se naste cu nevoia de a fi iubit - si nu trece niciodata peste ea" F.A. Clark Mami de [cavaler] Denis (17.06.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laurenta, nu te mai gandi ce-ar fi fost daca ai fi avut copilul cu tine, ci zi "bine ca nu l-ai avut". Nu poti trai cu sarea care poate pica... ca in poveste. Linisteste-te, ai scapat cu bine, desigur ca se putea termina urat, DAR cineva, acolo sus, a avut grija de tine si de copilasul tau. _____________________________________________ Mami Nadia si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella [fetita] 22.05.2008 [url="http://victorianadiagraham.blogspot.com/"]VICTORIA[/url] [url="http://www.facebook.com/pages/Acute-Lymphoblastic-Leukemia/178051842277685"]Acute Lymphoblastic Leukemia[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

laurenta, eu cred ca parintii tai, de acolo de unde sunt acum, au vegheat asupra voastra, ca de obicei, si au avut cumva grija sa nu se intample o tragedie. Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 ) "Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Laureta, ai un inger pazitor extraordinar si tu,dar si strumful tau. e o mare dovada de iubire a lui Dumnezeu catre tine,acum in saptamana mare (la catolici). eu zic sa-i multumesti lui Dumnezeu si sa vezi partea buna a nenorocirii asteia: bucuria ca strumf nu a trecut prin aceasta experienta, ca este cu tine.[pup][flo] http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in afara de panica si nelinistea din suflet si creier.........am un fel de remuscare ..daca as fii fost cu strumful dupa mine....... nu va spun ce noapte am avut.... cand miau murit parinti....am avut cosmaruri......asta e 2 oara cand am avut cosmaruri si o stare de rau cu febra 38.7.....acum incerc sa fc cate ceva dar singur nu suport nici macar tel sa sune. a vn psiho acasa si mia dat niste calmante.......nu am inchis un ochii.....mie fff rau...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Extraveralul da dependenta.Multumeste lui Dumnezeu ca n-a fost mai rau..ca l-ai lasat pe pui in siguranta.....restul nu conteaza.... Madalina si Eva-Maria https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098 TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...