Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

CE E DE FACUT?


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui anca_vlad
Citat:
citat din mesajul lui Androix
Hai ca se mai lauda si babele cu mosii lor, nu avem decat sa asteptam cuminti si sa vedem ce loz am tras la tinerete ca sa vedem cat de adevarate pot fi conversatiile dintre doamnele de varsta a treia.Obiective Realisteid="orange">Androix Bijouxid="red">Niste copii si toti copiii! [;)]
align="right" id="quote2">Draga mea eu am 34 de ani, chiar nu sunt de varsta a 3-a! Putem astepta si vorbim atunci!PS Dar ca o paranteza sotul meu avea 51 de ani cand am ramas insrcinata cu fetita, e sarcina naturala 100% fara adaosuri![:)]Nu stiu in detalii problemele doamnei care face subiectul acestui topic nu am o parere pro sau contra am facut doar o parantezaAnca, mami de bebelina MARIA (30.07.2010)id="pink"> si astronaut Vlad-Mihail (05.11.2003)id="blue">
align="right" id="quote2">Draga mea, eu vorbeam de doamnele care discutau si au fost auzite de fomalhauti, care "aveau bine peste 70 de ani si povesteau cum domnii soti vor de doua ori in fiecare noapte." Dar e adevarat: nu le-a intrebat nimeni nici ce varsta aveau sotii aia nesatui si nici daca doar vor sau si pot [:D] Am luat de bun cu totii ca sotii in general au varste apropiate.Ideea era ca singura metoda de a sti adevarul care ne intereseaza e sa asteptam in banca noastra sa ajungem acolo. Pentru ca pe mine personal ma incanta prea putin sa aud niste babe cum se lauda ce performante au sotii lor, chiar daca ar fi adevarat, sau ce se povesteste pe forum, cand pe mine ma intereseaza direct performantele sotului MEU, pe care le voi evalua in particular atunci.So...Obiective Realisteid="orange">Androix Bijouxid="red">Niste copii si toti copiii! [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Tot offtopic: Nu e Chris Noth genu' meu dar oricum, un mosulica din asta (de 57 de ani)chiar nu e de lepadat. In articol (Daily Mail, tabloid-tabloid, dar macar au poze frumoase [:D]) e o poza din 2010, de cand avea saracu' 55 de ani, eu ma gandesc ca mai are oleaca pana sa-l declaram om batran [:D][:D]

 

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2128251/Chris-Noth-marries-long-time-love-Hawaiian-beach-wedding.html

 

 

 

Dark Bendis

& The Goblin Prince (31.12.2008) [cavaler]

 

"I dream of wolves. With them I run."

"Ye harm none, do what thou wilt shall be the whole of the Law"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

off topic:Ca sa fiu sincera mie mi-a placut si-mi place Alan Rickman...m-a pacalit,nu as fi zis ca e de 60 de ani....pe bune acum....Mr.Big are nasul mare si nu-mi place.

 

 

 

Madalina si Eva-Maria

https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

 

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

"pacatoase" mici ce sunteti, vorbiti de sex in saptamana mare a Pastelui? [:I][:I]

 

cred ca stiti de glumaid="size1">

 

zilele trecute l-am vazut pe un colg de servici cu amanta, veneau impreuna la lucru. ea lucreaza la alt etaj, el lucreaza in echipa mea.

 

mai tarziu cand l-am prins singur i-am spus direct "ai amanta?"

s-a speriat putin si ma intrebat de unde stiu. pai e al naibii de vizibil, iar eu n-am aterizat acuma de pe luna.

in fine, dupa o mica discutie i-am spus ca e o mare jigodie ca-si insala nevasta. si oricum ar lua-o tot inselat se numeste. nenea are 60 de ani, batuti pe muchie. se scuza vezi doamne ca dupa un numar de ani langa nevasta te saturi si vrei altceva. [bibe] "altceva" asta suna de parca gasise o extraterestra cu trei pasarici in loc de una. iar lui ii crescuse inca doua. [:I]

 

mosi-cocosi de-astia exista prin toate padurile. nu ma mai mir de nimik. eu una n-as sta nici o secunda in plus langa barbatul care ma inselat. nu va faceti iluzii desarte, omul care insala are motive serioase sa o faca. amadoi partenerii sunt la fel de vinovati. ceva undeva intre ei s-a fisurat demult. in afara caminului nu ies toate problemele din dormitor, asa ca realitatea adevarata o cunosc doar cei doi.

desigur ca problemele dintre parteneri nu-s motiv de cautat amanta.

 

Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!id="Verdana">id="red">id="size3">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kari, chiar i-ai zis omului ca e jigodie ? dar de ce?

 

Ai dreptate cand zici ca problema ii priveste doar pe cei doi si numai ei stiu ce si cum, tocmai de aia ma mir ca i-ai trantit-o asa omului.

 

Iar doamna subiectului, doamna C, este la fel de vinovata ca sotul aventurier. Bajbaie prin intunericul mintii ei si nu vede lumina.

 

--------------------------------------------

´´Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei´´S.F.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lady, [flo]

 

Din punctul meu de vedere aia e o casnicie mizerabila intre doi oameni care s-au obisnuit prea mult sa isi faca mizerii unul altuia si periodic au nevoie de "doza". Asta e, e viata lor.

 

Insa doamna C saraca e... saraca. Dupe ce ca o stie o institutie intreaga fiindca nu a avut decenta de a-si spala rufele in casa, mai vine si Mada si ii expune toate detaliile picante ale vietii pe forum intr-o telenovela cu o doza puternica de vulgaritate.

 

Ea nu-i aici sa-si ia sfaturile si/sau rosiile insa o gasca intreaga tocam casnicia lor, cum e ea si cum e el. Nice

 

 

 

 

 

Sa alegi îndoiala ca filozofie a vietii e ca si cum ai alege nemiscarea ca mijloc de transport. (YM)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ladyJ
Kari, chiar i-ai zis omului ca e jigodie ? dar de ce?Ai dreptate cand zici ca problema ii priveste doar pe cei doi si numai ei stiu ce si cum, tocmai de aia ma mir ca i-ai trantit-o asa omului. Iar doamna subiectului, doamna C, este la fel de vinovata ca sotul aventurier. Bajbaie prin intunericul mintii ei si nu vede lumina.--------------------------------------------´´Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei´´S.F.
align="right" id="quote2">da, exact asa i-am spus. si in limba romana, colegul e roman. stii de ce i-am spus direct? ca prea vorbea urat de nevasta'sa. mi-a spus ca sunt foarte transanta. pai ce sa fac? sa-i fi adus corul de laudatori?
Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!id="Verdana">id="red">id="size3">
id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu expun decat ce stie oricum nu una ci doua institutii,vecinii si multa lume. Si pentru ca sincer as ajuta-o,dar generatia ei nu e a mea clar.Refuza orice reinnoire .Happy daca tu i-ai spune mamei tale sa zicem de ce nu mai face sex cu tatal tau(e o situatie ipotetica,nu vreau sa lezez pe nimeni)tu ai indemna-o sa fac s.o ca sa-l recucereasca?

 

E greu pentru oameni ai vremurilor mai asezate sa tina pasul cu nebunia din zilele noastre.

 

Totul a luat-o cu viteza....casniciile esueaza repede,sexul a devenit dimensiunea dupa care se ghideaza universul...unde e linistea si delicatetea unei plimbari in doi,a unei cafele baute dimineata in liniste,a unor activitati facute in doi?Caluteala si iar caluteala...vorba cuiva de la alt subiect.

 

De asta nu stiu si nu pot sa o raportez pe C.la ce si cum gandesc eu...

 

 

Madalina si Eva-Maria

https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

 

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...