Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tinuta pt silueta asimetrica


Recommended Posts

Buna seara, Cineva foarte drag mie va fi soacra mare in primavara. Doamna respectiva a urmat un tratament impotriva cancerului la san in urma caruia a ramas cu un san mai mare si unul mai mic. Este de statura mica (cam 1.60) si are o forma generala dreapta, fara o subtiere notabila in zona taliei. M-a intrebat ce model ar putea sa ascunda inegalitatea pieptului si ce tip de material ii recomand. Eu am zis ca ar fi bun un material care sa stea mai teapan, sa nu se muleze pentru ca accentueaza diferenta, dar de model nu am nicio idee. Asa ca va intreb pe voi: ce modele credeti ca ar distrage atentia de la piept si ce materiale sugerati? Multumesc, Ioana, mami de zambarici Sa va traiasca puiutii, sa fie sanatosi si norocosi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Xio, pe termen lung poate va apela la asa ceva daca isi doreste. In acest moment nu are nici timpul nici resursele pentru o astfel de interventie, oricare ar fi ea. Sutien, am incercat si diferenta este vizibila. Ioana, mami de zambarici Sa va traiasca puiutii, sa fie sanatosi si norocosi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine ar fi sa fie gratuita. Adica poate interventia in sine e gratuita dar faptul ca trebuie sa platesti tu ca pacient siliconul sau ce material e necesar...Cine isi permite??? Urasc aceasta tara unde, din cauza lipsei de bani, o sa raman fara un san in curand in timp ce in toate tarile reconstructia este asigurata de stat.
Citat:
citat din mesajul lui XIO
Este gratuita interventia. Si cu sutien nu are ce sa se vada daca pui burete sau silicon la sanul cu problema.[:)] **Fur is for petting*** http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916
Infrant nu esti atunci cand sangeri, Nici ochii cand in lacrimi ti-s. Adevaratele infrangeri Sunt renuntarile la vis. Radu Gyr
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...