Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, fetelor!

Ce vreme urata , ploua si bate vantul si asa imi vine sa dorm....

Luy, multumesc pentru urari.Bia e incantata de bebe din burtica, imi masoara burtica cu rigla sa vada cat a crescut bebe. Dar avem o mare problema... nu vrea decat o surioara pe care sa o cheme Sara. De fratior nici nu vrea sa auda, iar eu sunt convinsa ca bebe e baietel...nu stiu ce o sa facem cu ea in cazul in care nu e surioara.

Acum cateva zile mi-a spus ca o sa-i dea surioarei ei, patutul de bebelus, jucariile de bebe, dar ma roaga mult sa nu o las pe "Sara"

sa intre in camera ei. Am intrebat-o de ce si mi-a raspuns ca bebelusii au balute si ea nu suporta sa-i murdareasca jucariile de balute...am ras cu lacrimi.

Mami de printesa Bianca Elena (29.08.2007) si[gravi]+18 saptamani

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kriss79
Din pacate sarcina mea s-a oprit in evol acum 2 sapt si ieri am avut chiuretajul,aveam pierderi de sange mari si crampe cumplite.am ajuns mai mult lesinata la clinica.acum sunt bine fizic.motivele nu stiu care snt,poate raceala zdravana avuta,otita fetei,stresul,supararile..Nici Ale nu e ok,timpanele nu-s ok,timpanometria e plata.inca 2 sapt de sinupret,colargol,vibrocil,guma de mestecat si dupa 2 sapt daca tot nu e bine,ne program pt.aeratoare.Cristina,[gravired] 9+ si mamica deid="Courier New">id="purple"> id="teal">[zana]Alessia Stefana id="Courier New">id="purple">
align="right" id="quote2">Multa putere, sanatate multa.[pup]Cecilia si Cristian Mateiid="red"> (07.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui veroboroda
Buna, fetelor!Ce vreme urata , ploua si bate vantul si asa imi vine sa dorm....Luy, multumesc pentru urari.Bia e incantata de bebe din burtica, imi masoara burtica cu rigla sa vada cat a crescut bebe. Dar avem o mare problema... nu vrea decat o surioara pe care sa o cheme Sara. De fratior nici nu vrea sa auda, iar eu sunt convinsa ca bebe e baietel...nu stiu ce o sa facem cu ea in cazul in care nu e surioara.Acum cateva zile mi-a spus ca o sa-i dea surioarei ei, patutul de bebelus, jucariile de bebe, dar ma roaga mult sa nu o las pe "Sara"sa intre in camera ei. Am intrebat-o de ce si mi-a raspuns ca bebelusii au balute si ea nu suporta sa-i murdareasca jucariile de balute...am ras cu lacrimi.Mami de printesa Bianca Elena (29.08.2007) si[gravi]+18 saptamani
align="right" id="quote2">Sarcina usoara si un bb Sara sanatos si fara balute pentru Bia.Cecilia si Cristian Mateiid="red"> (07.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce dulce e Bia ! [olala] Imi aminteste de Maria care isi dorea tot asa, o surioara ( in nici un caz un fratior ) si o si botezase Suri ! [:D] Si cand am ales numele de Irina ne-am gandit si la faptul ca Iri rimeaza cu Suri [:D]

Poate i se indeplineste dorinta in ciuda feelingului tau [:)]

 

Ceciliaid="green">, cum mai esti cu mana ? [flo]

 

Rox id="green"> ? [flo] Miss you [pup]

 

Luy, cu Maria Teodora id="red"> si Irina Alexandraid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Veroboroda, felicitari pentru sarcina!

 

Ce mai faceti mamicilor?

 

Noi am mai tot iesit prin diverse parcuri:IOR in zona dinspre strand,Parcul Circului - aici am admirat brsocutele testoase din lac si niste rododendroni imensi si superbi. In dupa-amiaza aceasta vrem sa ajungem in parcul de langa Palatul Copiilor.

 

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007 si Filip Alexandru 12 07 2010

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...