Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Multumesc de intrebare! :) Suntem toti bine. La noi vrmea f schimbatoare sambata cald peste 30 de grade...ieri si azi...in jur de 10. Copiii bine toti, am reusit operatiunea olita cu Nicole si sunt f incantata. Robert cu gradinita, ieri a fost ziua mamei si imi tot zice demult ca a pregatit un secret si o poezie...astept azi sa imi aduca :) Carlotta e din ce in ce mai iute, reuseste sa ajunga unde vrea rostogolindu-se si se taraste intr-un fel comic :) Eu vreau sa slabesc , nu mult insa trebuie si sper sa reusesc. Nu am mai tinut niciodata cura de slabire...sper ca imi iese data asta :D De creatii...nu ma opresc :) Imi place si imi gasesc timp...am inceput sa fac cate ceva putin si pe bani...e un inceput, nu visez f mult :) www.duemani.blogspot.com Aici am adaugat ce am mai lucrat :)Ioana ce mai face? Ce perle mai spune? :)
Citat:
citat din mesajul lui carpatina
crishtina, voi ce mai faceti? Ce minuni ai mai creat, sau nu mai ai timp de ele? [pup]=====================Mami de Ioana id="red"> (27.09.2007)id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">Crishtina cu Robert , Nicole & Carlotta
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ziua mamei si la noi ieri, cadoul l-am primit vineri - o tava si un desen (portretul mamei [:)]).. plus o poezie...care se termina asa

 

".. mamamn cherie/je t'aime a la folie"

 

Si dupa ce o termina de zis imi explica "je t'aime a la folie e cand cineva iubeste pe altcineva la maxim" [:D]

 

=====================

Mami de Ioana id="red"> (27.09.2007)id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui crishtina
De creatii...nu ma opresc :) Imi place si imi gasesc timp...am inceput sa fac cate ceva putin si pe bani...e un inceput, nu visez f mult :) www.duemani.blogspot.com Aici am adaugat ce am mai lucrat :)

align="right" id="quote2">

wow... ce talentata esti... [pup]

=====================
Mami de Ioana id="red"> (27.09.2007)id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crishtina,ce priceputa esti,tare faine lucrusoarele..te admir pentru rabdare[flo]

 

Si la noi a fost foarte cald sambata,iar de ieri,foarte frig si urat..ploua,bate vantul,Miru a fost un pic mucioasa,dar i-a trecut.

M-am plans la educatoare ca are o colega care tot o deranjeaza,ba la masa,ba la somn,ca o zgaltaie..si cica..'dvs stiti ca-s 24 de copii in grupa??'..pe un ton din ala!zic,nu-mi convine situatia si sa-mi fie copilul agresat,mai ales ca stiu ca Miru nu riposteaza niciodata..sper sa nu degenereze,ca fac urat[bang]

 

 

Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007)id="blue">

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca este multa liniste aici...........

 

Eu sunt la fel, nu ma doare, dar nici nu pot sa fac prea multe....am noroc ca baiatul este "mare" si o ajuta pe mami, intelege mai greu cand vrea diverse afara, trotineta, bicicleta...pe care nu pot sa le ridic[:D], in rest ma descurc cum pot, improvizez pe moment mancare, daca tati nu este acasa sa ma ajute sau ma spal cu punga pe mana[:D].. este cel mai greu. De condus, conduc fara probleme pe distante scurte, merg incet si evit aglomeratia.

Joi merg la control..sper sa scap de ghips in max 2 saptamani[bang], intentionam sa plecam de 1 iunie la mare, inca nu ne-am hotarat unde, la noi sau la bulgari...depinde de ce-mi spune nenea dr. joi.

 

[pup]

 

 

 

Cecilia si Cristian Mateiid="red"> (07.09.2007)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce draguta Ioana! [pup] La varsta astea sunt tare scumpi, ca deja sunt "mari" dar inca nu au descoperit toate.

 

Multumesc de aprecieri! Ma bucur ca va plac lucrusoarele [:)]

 

Sanatate multa Cecilia!

 

Si fetele care nu mai scriu...mai dati cate un semn macar daca cititi! Incepe sa se destrame grupul si nu imi place deloc [:(]

 

Crishtina cu Robert , Nicole & Carlotta

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Apropo Carpatina sau fetele care nu sunt in tara....copiii vostri vorbesc corect romaneste? Robert le cam stalceste...de ex in loc de "mie" spune intotdeauna "la mine" si mi-am dat interesul...insa nu prea prinde...la voi cum e?

 

Crishtina cu Robert , Nicole & Carlotta

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...