Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (7)


Recommended Posts

Doamnelor, va salut! [:)]

 

Cum suportati vremurile incinse? [;)]

 

A venit si pe la noi vacanta, se "simte" pe strazi... ajung si eu la serviciu intr-un inerval de timp decent. Soarele ne-a zambit si el cateva zile la rand.. insa se pare ca urmatoarea saptaman are treaba prin alte parti.. revenim la program standard belgian: ploaie. Nu ma plang, se asorteaza cu mersul la serviciu [:)]

 

=====================

Mami de Ioana id="red"> (27.09.2007)id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Carpatina,

eu am fost la bruxelles in mai, la euro de gimnastica. Am stat la prietena mea din scoala si nu am avut timp nici sa respir, mai ales ca are 2 fetite dragalase de tot. Daca revin, sigur o planific mai din timp, asta a fost cu heirup.

 

eu am renu tat la cortizon de cateva zile si sper sa imi fie din ce in ce mai ok.

Luni am analize la Viena.

 

Gheorghe e un dulce ca de obicei.Nu am mare lucru de povestit :)

 

Rox, ce mai faci? vroiam sa te intreb ceva in leg cu noul tau job :D

 

 

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cu ordin chiar, nu doar voie :)

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui carpatina
Cecilia, success... in luarea deciziei! [flo]Tu esti singura care stii motivele ce te determina sa (incerci sa) schimbi si esti si prima lor "vicitima". Insa, daca nu "arde", eu nu as schimba cu ceva ce de la inceput pare "bubos"=====================Mami de Ioana id="red"> (27.09.2007)id="Comic Sans MS">
align="right" id="quote2">exact la acest lucru ma gandesc si eu.........deocamdata astept concediul si vad eu ce decizie iau...am timp suficient de gandire. [pup]Cecilia si Cristian Mateiid="red"> (07.09.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luy, noi o sa fim in Mamaia de pe 14 iulie...daca esti prin zona, poate ne vedem. Banuiesc ca voi stati la C-ta, noi trebuie sa ajungem la delfinariu, i-am promis unui rasfatat, ca mergem sa vedem delfinii.[pup]

 

Aniast voi sunteti la mare in perioada aceasta?????? Mi-ar placea sa ne vedem.

 

[pup][pup]

 

Cecilia si Cristian Mateiid="red"> (07.09.2007)

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem bine, Adi ia vacanta pe 13 si o sa mearga la mama, mergem si pe la mare, si pe la munte. A zis ca vrea la mare cu mine si la munte cu tati, asa, neintrebat ce si cum [flo]

 

Da Carpatina, sunt bine, impacata, linistita si imi tihnesc toate cele.Avem o relatie civilizata si abia acum vorbim cu calm si ne sfatuim in privinta copilului.

 

 

 

 

..............................................................

Mama de papanas Andreiutz id="size3"> id="navy">( 02.10.2007 )

 

Oamenii sunt facuti sa fie iubiti si lucrurile sunt facute sa fie folosite.

Confuzia in aceasta lume este ca oamenii sunt folositi si lucrurile sunt iubite !id="Script MT Bold">

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...