Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Colectia de toamna-iarna 2005 (35)


Recommended Posts

pai vorbim mai atunci ... eu acu nu sunt nici macar sigura cu cati dintre copii vin [:D] (poate vin singura [alcool]). ca a1 nu e entuziast de fel (poate daca ii spun e tren se entuziasmeaza) si a2 tot palavragea cu bunicii de la c. cum ca ea se duce 3 saptamani in vacanta la ei, asa ca nu stiu exact ce planuri are.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui corap
[:D] ei unde e? la piata, cumpara 30 de kile de capsune sa le faca dulceata...[pofta]
align="right" id="quote2">[:-)))]La multi ani sarbatoritilor de azi!!!Mutumesc, gagici, [pup] pentru bursa pariurilor si ca v-ati ingrijorat pt mine. Stati linistite, daca nasc va dau de stire. Nu prea mai dau drumul la comp de dimineata pt ca incerc sa ma ocup de treburile casnice, mai degraba dau drumul dupa masa sau seara cand sunt oricum mai obosita fizic si nu mai am atata energie pt treburi.Ina aoleu, nasoala treaba cu dulapul, te cred ca ati trecut prin ceva emotii. Cam asa fac astia mici si energici, se catara pe dulapuri ca sa ajunga la rafturile de sus sau la ce e deasupra. Ale mele s-au catarat pe un sertar deschis din camera lor si bineinteles ca l-au stricat [bang]Eu stau pe Sincai, cam pe la mijlocul bv, intre Tineretului si Timpuri noi.Crissy sa speram ca nu v-ati procopsit cu streptococul. Mmmm de abia astept capsunile romanesti! [pofta]Eu zau ca n-am niciun instict de cuib, pur si simplu incerc sa mentin ordinea si curatenia zilele astea pt ca ma gandesc ca oricand pot disparea din peisaj pt cateva zile si as vrea sa micsorez riscul de a gasi dezastru cand ma intorc acasa cu bebe mic [bebic].Va pupic cu drag,Lavi [gravi]37+++
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...