Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Vacanta in Turcia 2012 (1)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Zina
Corina, m-ai citit bine, sunt foarte pretentioasa :).Pana la urma nu cred ca voi merge acolo (sunt si bani multi, ajungem la 3500 euro, cu tot cu banii de buzunar), mai suntem inca in cautari.
align="right" id="quote2">zina, incearca la agentia patriot. nu c-ar avea preturi avantajoase, insa patronul agentiei cunoaste hotelurile din turcia ca-n palma si iti poate recomanda exact hotelul care intruneste cerintele tale, totul e sa i le comunici in cele mai mici detalii, de preferat telefonic, nu pe mail. daca iti convine si pretul, cu atat mai bine, poate prinzi un last-minute. sau cauti oferte mai bune pentru hotelul recomandat, la alte agentii.later-edit : mai poti cauta oferte si pe site-urile cu reduceri, cum ar fihttp://www.zumzi.ro/traieste-o-vacanta-all-inclusive-in-antalya-d5622?utm_source=nl_ploiesti_11_07_2012&utm_medium=email&utm_campaign=link_mainCorina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 )"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 134
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Zina
Ioana, spune-mi te rog, te-ai mai duce a doua oara la Imperial? Cum este plaja? Cum este apa? Cate grade au fost, presupun ca doar la anumite ore a-ti putut face plaja. Merita banii pana la urma?Iti multumesc.
align="right" id="quote2">Zina, n-am mai scris pentru ca am fost plecati la eforie nord [:)]noi, din principiu, nu mergem de doua ori la acelasi hotel, oricat de mult ne-ar fi placut [:)], vrem sa incercam si altelece sa zic, pentru mine hotelul a fost ok, pe o scara a valorilor: sub maxx royal si sub royal dragon dar peste silence beach [:)]plaja e maaare, sezlongurile destule, chiar daca randul "din fata" era mereu ocupat, na, erau multi romani, le era frica ac nu gasesc locuri [:D]la piscina era agitatie mare, galagie, noi n-am prea stat, am preferat sa stam la plaja, nisip, copiii mai mergeau la toboganecaldura mare [:D], frecvent peste 35 de grade [:D] dar in hotel era racoare, chiar rece in unele zone (la bowling, baiatul meu a si racit acolo [:)]). pe plaja se putea sta pana pe la ora 11 maxim,oricum nisipul ardea de pe la ora 9, noi o mai lungeam cu umbra, cu tobogane pana la ora 12, asteptam sa deschida masa la terase la ora 12,30, mancam ceva, apoi in lobby la o inghetata si somn pana la ora 16 [:)]. dupa masa era mai placut, mai suportabil, dar tot pe plaja, unde mai batea briza [:)]apa a fost foarte buna, calda, curata, foarte curata, nisipul nu este foarte fin, dar e bun [:)]. intrarea in mare e putin abrupta, dimineata marea era linistita, dupa masa mai erau ceva valuri mie mi-a placut, n-am stat sa caut minusuri, in turcia conditiile sunt foarte bune, peste tot [:)]. oricum, noua ne place si la noi la mare, mergem an de an, dupa un concediu in turcia mai facem si o saptamana la eforie [:)]Mamica de D&M _______________________________________________________________________________________ "Sanatatea este o comoara pe care putini stiu sa o pretuiasca, desi aproape toti se nasc cu ea." - Hippocrate id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...