Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Aradence DC (171)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui gabitzica
Sa va ganditi maiine la mine si sa ma sustineti moral, ca merg la Bekescsaba si vin pe bicicleta.
align="right" id="quote2">Inapoi la Arad? Cu ce ocazie? [:)]No, succes! [bis] [bicla]Merg sa citesc "povestile" Ioanei. [:)] [pup]id="purple">
Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabitzica
Alina e maratonul Bekescsaba-Arad. Se poate si cu biciceta sau cu role.la Alergarea e cu stafeta, sunt 5 in echipa. In fiecare an e de o vreme incoace. Abia astept. Sper sa ma tina balamalele. 108 km am de venit pe bicicleta.
align="right" id="quote2">Aha, nu stiam...[:I]Cu cine mai mergi? Ma refer la parteneri de pedalat...[:)]id="purple">
Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, cum a fost la TM? [:)]

 

Gabi, te asteptam si pe tine sa povestesti cum a fost la pedalat. Am vazut 2 poze pe FB. [pk]id="purple">

 


Alinaid="purple"> [vampa] cu id="Trebuchet MS"> Adelinaid="Trebuchet MS">id="red"> [8**](31.08.2006id="Times New Roman">) & id="navy">Dragosid="blue">id="Trebuchet MS"> [bonjovi](11.04.2002id="Times New Roman">) id="navy">id="blue"> poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost super maratonul. Am rezistat bine. Problema cea mai mare a fost durerea de sezut si de sale, picioarele nu m-au durut decat cand m-am dat jos de pe bicicleta. Cursa a fost cu pauza de o ora si ceva la jumatatea drumului, unde a fost un nou start. Din 15-20 de km erau puncte de alimenare cu apa, cioco, fructe. La 17.20 am ajuns in centru.

Acum am venit de la o petrecere la Gemi center.:)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

He, he Gabi, mi-au mai spus si altii de poza aia... As vrea s-o vad dar cine stie cand mai venim prin tara. Multumesc mult ptr urari fetelor!

Suntem bine (acum) am trecut prin clipe grele, dar nu vreau sa intru in detalii, tot ce pot spune e ca Doamne ajuta ca am fost aici si nu in tara.

Teo e la gradi cu Timeea si e o scumpa cum vorbeste o combinatie de germana si romana. Timi merge la scoala din toamna si abia asteapta, educatoarele imi spun ca n-o sa am treaba cu ea la scoala si asa cred si eu. Vlad n-are nici un chef de scoala, el ar vrea sa fie la gradi.[:D]

Eu am inceput munca si imi e cumplit de greu. Stressul e enorm, muncesc de-mi sar capacele, e greu si cu limba... Om vedea ce-o fi.

Am fost la Disneyland cu pruncii mari (cadoul de ziua lor). E fain, nu e fantastic dar nici nu ma asteptam sa fie de fapt. A fost pana la urma conform cu asteptarile mele. Copiilor le-a placut, desi amandoi gaseau chiar si acolo motive sa nu fie pe deplin multumiti. of copii astia...

Cam atat de pe la noi. Va pup pe toate!

 

[9cer] Dianaid="red"> cu [bonjovi] Vladid="blue"> (16.05.04) & [8**]Timeea id="red">(18.05.06) & [copil]Teodora id="red"> (11.11.09)id="green">

id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, la multi ani si lui Vlad, vad am felicitat-o doar pe Timeea[alcool]. Ma bucur ca sunteti ok, imi pare rau ca ati avut momente grele, indiferent de care. Ce lucrezi mai exact? Aveti vreo bunica sa va ajute? Miercuri iar avem petrecere la Gemi, daca vrei fac poza la poza si ti-o trimit pe mail.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...