Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * (96)


Recommended Posts

LA MULTI ANI de Sf.Gheorghe tuturor celor care-si serbeaza onomastica! [flo] La multi Cristalina pentru Oana, sa-ti traiasca fetele!!! Kim - sunteti niste frumosi, am vazut pozele! Asteptam sa vad daca ai si poze cu curtea, dar nu am vazut... Roberta, cum mai esti? Ema - stai linistita, o sa mai vin. De ex am primit invitatie si pentru noiembrie, vin tot vreo saptamana...te tin la curent! [pup] Simbata seara m-a manat curiozitatea la marele party de la romexpo - motiv de cheltuiala (pe tinuta obligatorie alb - a fost prima oara dupa 15 ani cind m-am imbracat all-white...[:D], biletele le-am primit cadou pt ca am fost sponsori de bere) mai ales pt sot ca el nu avea tinuta alba...ce sa va zic, eu am ramas socata - nu-mi dau seama cum s-a trecut de la muzica care transmitea un mesaj, muzica insotita de versuri, la felul asta de muzica de acum - doar bubuiala, zumzaiala...si erau acolo 10000 de oameni carora parea sa le placa...[alcool] Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008) [URL="http://community.webshots.com/user/leelooga"]Poze[/URL] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=121863"]Povestea nasterii lui Tudorel[/url] [url="http://home-and-garden.webshots.com/album/582329907JpnCzS"]Gradina 2012[/url] Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding John D. Rockefeller, Jr.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Kim, era sa zic ca ati facut poze ieri... dar nu erau ieri facute [:D]

eu m-am bronzat pe gat si pe o mana cu ocazia statului in parc vreo 3 ore [:D]

Gabi hahahaha ce draguta ai fost. bine ca ati avut invitatii si n-ati dat banii pe bilete [:D]

Patrick a plecat fericit la scoala cu un lego, ca cica asa le-a zis doamna acum 3 saptamani. biata doamna cam mirata, uitase.. dar a apreciat si el a fost bucuros. normal ca s-a desfacut de vreo 3 ori lego-ul pana la ultima ora... dar ce conteaza?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello

 

vad ca ati inceput in forta scoala si voi...am vazut si pozele si, raman uimita, ce mari sunt copilasii ! Ce mult au crescut !

 

Daria, ai un simt al umorului...[pup]

 

Olivia, sa nu te superi, zau, sa nu te superi, tu esti medic, poate n-ar trebui sa intreb, dar eu am experienta maxima cu purtatul de ochelari de la 1 an. Danu iarasi, poarta ochelari din septembrie, a mostenit ambele noastre pb, le-a combinat in astigmatism hipermetropic. Mi se pare, repet, poate ma insel, ca lui Luca ii "fuge" usor ochisorul drept?

 

fug, revin mai incolo...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabitza...nu stiu cum sunt, multumesc de intrebare...incerc sa fiu optimista dar calculele bat orice scenariu optimist... Petro a semnat azi un pre-contract pentru un spatiu intr-un viitor centru comercial. Asta aduce si ceva sperante dar si multe ganduri cu privire la o noua indatorare.

Am nevoie acum de un avocat bun dar...de unde bani?

E greu, e chiar greu si se mai adauga si probleme la mine la serviciu.

 

Azi m-a emotionat atitudinea celor de la after-school, care s-au oferit sa il primeasca pe Matei pana la sfarsitul anului scolar fara bani, sa platim doar masa...

 

Ioana, eu merg la dr.Miron, daca vrei iti dau un nr. de telefon pe PM, am mers cu recomandare, stiu si alte persoane care merg la ea si sunt multumite de rezultate. Are cabinet in zona spitalului de recuperare.

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roberta - [pup][pup][pup]

Roxana...eu zic ca probabil am imbatrinit...[alcool]

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

Gradina 2012

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ema uite:

 

https://picasaweb.google.com/117406357849620183005/Primavara2012?authkey=Gv1sRgCNL9tfSN14CgqQE#slideshow/5734286211428972434

 

Ce bun ar fi fost Ricardo cu escavatorul!

 

ieri l-am cam certat pe Luca pt ca nu stia lunile anului..el a plans ..si tot asa..Ai vostrii le stiu ? Azi dimineata vad ca le stia..sa vedem azi la Smart:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...