Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * (96)


Recommended Posts

Buna dimineata!

Kim, ce frumosi sunteti! imi place poza cu Luca intins in iarba :)

Iar noi cred ca avem aceeasi culoare la par :)

 

Am uitat sa raspund la ce mi-ai spus in legatura cu migrenele mele. Le am din clasa a 12-a, cand am fost operata de apendicita si nu mi-a prins anestezia, asa ca mi s-au facut 7 injectii in coloana si...am ramas cu dureri groaznice de cap. Vineri a descoperit sora mea un medicament, vidan parca se numeste, mi-a trecut in 10 minute.

 

O zi frumoasa!

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata

Kim, io am zis ca nu-s facute duminica ca Luca avea alt tricou [:D]. deci v-ati schimbat.... hihihihi [:D] si Patrick sta rau la lunile anului..... le ia in alta ordine.. si le socoteste de ma ameteste pe mine!

Gabi hehehe eu ma consolez cu faptul ca niciodata nu as fi fost fan asa ceva deci batraneala o pun la altele [:)]

Robi frumos gestul celor de la after school!

ma intorc la munci... o zi frumoasa sa aveti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce bine ti sta in alb Leeloo, am vazut pozele dp FB.

cu muzica ... depinde ce bei :-))) (dar recunosc, nu exista destula bautura pt a ascultamanele)

 

io am sunat o ieri pe profa de vioara, si a amintit de noi :D maine mergem :-)))

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

-----------------------------------------------------------id="red">

[foto]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1 id="red"> [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza[flo][pup]..ne-a cam pacalit vreme azi...cand am plecat de acasa era soare si frumos acum este cam innourat,sper sa se schimbe in bine pana la urma[:-@]

Kim eu am observat si ca te-ai tuns si ca te-ai vopsit[olala]deci imi place nuanta,zi-mi cu ce ti-a iesit asa fain[olala][olala]iti sta mai bine cu parul mai deschis la culoare decat inchis,parerea mea...si cu parul mai scurt[olala]si tunsoarea-i cool[pk]....a mea stie lunile anului si care-s de 30 respectiv 31 de zile...am invatat-o dupa o metoda foarte stiintifica[:D][:D]...pe carpienele de la maini[:D]..bafta la smart[flo]

Robi[flo][pup]

hai sa avem o zi faina[flo][pup]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stiu si eu Daria...cred ca cei 10 ani dintre noi fac diferenta (sau sunt mai multi???) - pentru genul asta de muzica nu s-a inventat (pt mine cel putin) bautura aia...plus ca cei de acolo banui ca erau pe energizante de toate felurile, nu cred ca poti rezista la muzica aia altfel...dar pot spune ca a fost un spectacol - decoruri, momente speciale - plus marea de oameni imbracati in alb - era ceva! [:D] Si multumesc de compliment! [pup]

 

Si Stefan incurca ordinea lunilor anului...uneori si pe cea a zilelor saptamanii...[alcool] ma uitam ca anul scolar se termina pe 22 iunie - eu tineam minte ca terminat in jur de 15 iunie...mi se pare ca e din ce in ce mai multa scoala, sau poate e doar o impresie de-a mea...

Ne-am aranjat in sfarsit sa plecam la mare - plecam chiar pe 24 iunie, in Corfu, 10 zile - sper sa fie frumos...macar Stefan o sa fie super-incantat pentru ca o sa stam cateva nopti la un hotel cu Aqualand...

 

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)

Poze

Povestea nasterii lui Tudorel

Gradina 2012

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="size1">id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Roberta [flo]

 

Si eu plec pe 24 iunie in vacanta [pk]...la Caciulata [:D] cu fete si mama soacra, sa ma tratez de shale! [:D][:D]

 

Gabi, tare frumos in alb. Ai slabit, felicitari! Mi-au placut si pozele cu anemone din gradina ta [;)]

 

Olivia, frumoase si culoarea si tunsoarea [flo] frumoase poze...de primavara. Maria s-a uitat la poze pe jumatate adormita si era nedumerita "De ce Luca e cu mama lui Andrei?" [:D] (Luca al tau seamana cu finul meu Luca si tu semeni cu o colega de-a mea...:))

 

Maria incurca lunile anului...de cate zile are fiecare nici nu mai vorbesc...:)))

Felicitari Mariucai de la Ieshi!

 

Ieri am avut circoteca, nenea zugravu; a vopsit niste chestii pe balconul de pe scara blocului asa ca s-au mazgalit cu vopsea de ulei...exact cand ne grabeam mai tare ca sa ajungem la dansuri...[:D][:-@][alcool]

 

Daria, succes la vioara!

 

Succese la Smart!

 

O zi frumoasa sa avem!

 

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce-mi place ca deja vorbiti de vacantza[:D]....noi nu ne-am hotarat inca unde mergem,cert este ca mai devreme de 10 iulie nu pot eu[bang]....mie imi placea tare mult sa plec in vacanta la sfarsitul lui iunie inceputul lui iulie,vreme frumoasa,fara aglomeratie si preturi ok[olala]dar au trecut vremurile astea[alcool]

Btw de vacanta aveti planuri pentru minivacanta de 1 mai?....oare cum va fi vremea...

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi de 1 mai suntem pe baricade, avem de terminat masuratori...

Frumos ar fi fost sa mergem la mama[:I] dar stam acasa si ne mai tragem sufletul un pic...

 

Uitati niste poze

http://family.webshots.com/photo/2855810620101722968eivXbs

 

 

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...