Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * (96)


Recommended Posts

Multumesc frumos![flo][flo]

Multumesc Andries![flo]

Eu sunt in stare de soc[q], invatatoare de asemenea...ea a jelit de numa'...

Acum am pus-o sa faca lectiile si am venit un pic la servici...mai mult ca sa-mi revin pentru ca oricum nu-s in stare de nimic.

 

Asta e, Doamne Fereste de mai rau, patea ceva la ochi, la cap...dintii se repara.

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cristal, asa e, ai dreptate [flo] Tinemn pumnii sa fie totul ok !

E mare avantaj ca acum sunt tot felul de tehnici care pot rezolva extrem de bine si frumos problemele cu dintii !

 

Ioana, asa e, e un lux :(

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

-----------------------------------------------------------id="red">

[foto]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1 id="red"> [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello

 

Cristal, off, imi imaginez ca e stresant, mai ales ca s dintisorii definitivi, dar poate reuseste sa-i monteze o coroana ceva....ce s-a intamplat totusi, ce au facut la scoala, s-au impins si a cazut cu gura de banca, de scari ? eu la scoala fiind cea mai pricajita fizic din clasa I, eram mai mereu calcata in picioare aproape la propriu. Aveam si ochelari, aia era grija mea mare sa nu mi-i sparga, pe atunci nu erau lentilele de plastic, zob se faceau daca -mi cadeau de pe nas, la gradinita am spart o pereche tot asa, intr-o imbulzeala unde am fost facuta sandwich.

 

Olivia, am uitat sa-ti spun cand v-am vazut pozele, iti sta bine si tunsoarea si culoarea. Cum a fost la depunerea juramantului? ai poze?

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz
off topic: Andries, ati apucat sa mergeti aseara la asta: http://www.atpworldtour.com/Tennis/Media/Videos/2012/04/Bucharest/Bucharest-2012-Tuesday-Legends-Exhibition.aspx ?
align="right" id="quote2">Noi pe Nastase l-am mai vazut de doua ori, face niste figuri faine, dar oboseste repede si joaca foarte putin. Pavel anul trecut si-a batut joc de spectatori, a jucat intr-o sila.. mingi aruncate in tribune, dupa 30 de minute au inceput oamenii sa plece de la demonstrativ, numai tecau se chinuia sa scoata lovituri frumoase. Probabil ca si-a luat suturi anul trecut, caci vad acum ca sunt laudati pentru demonstrativ. Malaiele joaca neasteptat de bine, mai ales pentru un ochelarist [:D] si pe el l-am mai vazut. Va juca vineri in Openul artistilor.Oricum, noi nu am apucat sa calcam pe acolo, de ieri avem aparat dentar si e o jaleeeee la noi acasa... atatea vaicareli nu am mai pomenit de la fi-miu, m-a amenintat ca face greva foamei [:D]... azi dimineata "cea mai rea mama de pe lume" s-a sculat la 5 30 sa faca orez cu lapte pe care doar l-a gustat si a bocit... nu stiu ce-o sa manance la after azi. Vom trai si vom vedea.Andriesmami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!! uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andries, Victor are aparat ? In ce scop ?

(eu stiam ca pana nu ies caninii si premolarii definitivi nu se monteaza)

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

-----------------------------------------------------------id="red">

[foto]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1 id="red"> [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu tot la scoala in generala mi-am spart capatana pe scari...si acum cand vad in poze semnul din frunte..imi vine sa decupez imaginea![q]..Io tot sper ca sa se poata scoate cu laserul daca vreodata voi avea bani [:D]

 

Ioana, sparncenele cateva minutele cu vopseaua cu care dai pe cap..eu as procedez.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...