Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * (96)


Recommended Posts

sunteti voi dragute...las' ca se vede naspa..sincer eu am fost si-n State la dr estetician..si mi-a spus ca nu s epoate scoate cicatricea..doar sa fac la 3 luni botox ..eu nu cred ca avea dreptate...nu se poate sa nu se poata scoate cu laserul..

 

Monica nu vreau sa fiu in pielea ta...eu sper sa existe solutii perfecte!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neatza[flo][pup]....ce vreme apasatoare[alcool]tot asteptam furtuna da' nu mai vine[bang]

Kim,vorba Cristalinei si io m-am holbat dar n-am vazut nimic[:D]....si mandra mea are semn din nastere exact intre sprincene...dar nu ne deranjeaza...inca[:D]

Cristalina[flo][pup]bine ca n-a fost mai grav,un dinte se repara mai usor...pupicei Mariei[pup]sa-i treaca sperietura si supararea[flo]

Liliana felicitari pentru Adelutza[flo][pup]cred ca esti tare mandra de ea[pk]

hai sa avem o zi faina[flo]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello!

 

Liliana, felictari Adelutei!

Nu am hotarat nimic cu after-school-ul... pentru noi acum e mult sa platim si doar masa [q] iar tati e acasa si se descurca el cu Matei foarte bine.

Roxana, nu stiu cum suntem...trec de la optimism la panica, am trimis zeci de CV-uri, deocamdata nu il suna nimeni...Alergam dupa bani, Petro e ca un leu in cusca.. ce sa spun...

 

 

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

of of... cred ca poate sa ii faca restaurare cu compozit fotopolimerizabil, daca nu s-a ajuns la pulpa si nerv si sa speram ca nervul o sa stea acolo la locul lui, rolul lui e foarte important si ar fi bine sa nu fie deranjat. Nu o doare la rece, cald? Compozitul asta e super material (eu am din belsug prin gura[:D]), doar ca daca se vor mai ingalbenii dintii (fumat, cafea, cola, etc), trebuie schimbat cu unul de alta culoare (mai galbuie).

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De vazut ne vedem si la mine, de ce nu? [:D] N-a fost chiar atat de greu pe cat pare, eu mi-am acoperit fix costurile, voi m-ati si ajutat cu treaba, poate doar copiii nu s-au simtit chiar "ca acasa", dar asta era si ideea, nu?

 

Doar ca la mine este un pic dificil pana in 21 iulie ca am doua nunti la care sunt nasa, o cununie la primarie, plus ceva travel in interes de serviciu si eu si husband... si pe urma trebuie sa merg si in concediu cu copiii, deci anul asta as vedea un "get together" pentu un week end extins, de exemplu...

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si io am incisivul rererefacut cu compozit, dintr a noua nu m am decis sa i imbrac ...

insa Giulik e norocoasa, prietena mea o verifica de cate ori apucam :-) sunt fff stresata, eu am dantura varza si nu vreau ca ea sa ajunga la fel vreodata.

Cristal, sper din suflet sa rezolvati totul bine [flo]

Roberta, cumva va fi ca nu are cum sa nu fie, eu asta imi zic cam zilnic asa.[grup]

Kim, ce cicatrice ? :-) Eu zic sa uiti de ea ca nu este nimic pe acolo !

Hehe, hemangiomul lui Giulik e tot mai mic, acum ma intreaba ea dc dispare, cum o voi recunoaste eu fara el :-) Sper din suflet sa i dispara pana pe la 10 ani asa :D

Liliana, felicitari maxime Adelei [bis] este extraordinara fata si tu trebuie sa te lauzi si sa te simti ataaat de mandra de ea !

 

Oare RAIN cum e, ce mai face ??? Nu stiti de ea nimic ???

 

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

-----------------------------------------------------------id="red">

[foto]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1 id="red"> [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roberta [flo][flo]

 

Andries, pai pana m-am dus la stomatoloaga ei eram terminata, dar i-a dat cu aer si apa si a vazut ca nu o doare deci se pare ca nu e problema cu pulpa...De aia nu am mai dat telefon doctoritei ci am considerat ca programarea de luni e ok.

(John imi tot zicea ieri..."pai cu cin' sa semene, pe cine stii tu din familie ca si-a mai spart dintii in scoala primara?!"...adica io...[:I])

Cazul fericit e sa se poata reconstrui cu compozit si sa schimbe compozitul cand e necesar.

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa-i faci, asa sunt copiii, dar te apuca toti dracii cand te gandesti cat efort pui tu ca parinte sa ii cresti si sa ai grija de ei si vorba mea: "eu nu te-am facut ca sa-ti bati tu joc de tine!!" tot se intampla din astea, nefacute.

 

Acum ca si-a spart un dinte ce sa-i mai zici, ca-i mica, eu ma gandesc cu groaza cand vor vrea sa se tatueze, sa-si puna inele is mai stiu eu ce...

 

Al meu s-a obisnuit cu paaratul, la scoala si after a fost stoic, n-a zis nici car!! Doar e barbat dom-le [:D] ieri mi-a mancat ficatel tras in unt, azi e in excursie, cred ca am scapat de vaicareala. Totusi e o belea intreaga sa armezi disjunctorul ala in fiecare seara, nu stiu cum au medicii astia tupeu sa intre cu freza in gura copiilor (care e atat de mica) ca mie imi tremura mana de numa'

 

Ca si tips&trics: cand va puneti aparat aveti grija sa aveti in casa o mare cantitate din inghetata preferata si din iaurturile preferate... sunt cele doua alimente care fac viata cu un aparat dentar mai suportabila [:D]

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si de la noi, aici e soare si e vineri :D

Mi-am scos si eu zi de conced pe luni, yuhuuu, ce bineee !

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

-----------------------------------------------------------id="red">

[foto]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1 id="red"> [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...