Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de Iulie - August 2004 * (96)


Recommended Posts

wow mi-au placut motanii aia la nebunie...

 

Cateodata imi aduc aminte ca as fi vrut sa luam si noi caine, dar din pacate avem atat de mult de alergat incat catelul ar sta singur mai mult (si cum eu am avut 3 ciobanesti [:D] stiu la ce m-as baga). Bine ca pentru sa spunem paza noi ii avem pe cei 3 in "copropietate", ma si gandeam saptamana asta sa-i deparazitez, ca prea ii vad cu burtile umflate non stop, de vreo 2 luni sunt asa, plus ca-s cam apatici.

 

Daria, tu ce substanta folosesti pentru catelul tau?

 

 

 

 

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neatza! Si eu la cafea :) deci la munca... Eu sunt libera lunea viitoare, a bank holiday in UK.

 

Am avut un weekend plin, am circulat non-stop, viata merge inainte, asa ca am fost la niste prieteni, prilej cu care am condus si eu dupa 1 an de pauza totala circa 100 km :)

 

Suntem prajiti bine de soare pe nas si maini, baietii mei continua azi plaja in curte la plantat diverse.

Matei are foarte multe teme, peste 100 de exercitii la mate :(

 

va pup, am 4 englezi...

 

poze

Povestea nasterii

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata,

 

Si eu la cafea, abia dupa ce am ajuns la serviciu o savurez.

De azi dimineata am inceput in forta cu program administrativ...A venit caldura si, ca de obicei, avem cosul de rufe plin non stop, e ca la nebuni...

Noi am avut weekend de shopping-areala..sambata dimineata program administrativ, seara la cumparaturi...duminica dimineata la picnic[:D] pe malul argesului, seara la cumparaturi.[:-@][alcool] Io's de vina ca nu il bat mai atre pe John la cap sa puna mana pe volan![:-@]

 

Azi la 16 avem programare la dentist, avem emotii mari amandoua..[bang]

 

Ma apuc de treaba, la noi toata lumea e libera. Eu, John si o colega suntem singurii nebuni veniti la serviciu...a...si portarul (dar la el nu e de la nebunie![:D][:D])

 

O saptamana de exceptie sa avem!

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

 

Si eu la treaba, totusi sper sa plec azi la o ora rezonabila, pentru ca am lucrat si sambata si duminica si sunt in grafic[:D]

 

Copii sunt liberi, ieri au fost la Piatra Neamt, din fericire sotul e bugetar si e si el liber si isi tin de urat. Azi au in program sa mearga la Decathlon, au descoperit un teren de tenis gratis si joaca la greu, Matei e copil de mingi. In plus azi se uita si dupa biciclete, poate ne hotaram in cele din urma.

 

Cristalina, multa bafta la stomatologie! Sa ne spui ce ati facut!

Gabi, 100 de exercitii! Mi se pare foarte mult. Stefi a avut 2 fise la matematica si atit, chiar sa o intreb diseara, poate mai are si altceva si ea a uitat sa spun.

Kim, super pozele, tare simpatici motanii.

 

Stefi e tare necajita, noi avem program intre 4-6 mai un week-end la munte, e programat din martie, platit avansul, suntem mai multe familii si pe 5 mai are etapa a doua de la Euclid, cand am platit nu mi-am dat seama. Am lasat-o pe ea sa aleaga, ea vrea si la concurs, vrea si cu noi, tare mi-e mila de ea.

 

Sa aveti o saptamana frumoasa!

 

Pupici,

Andrea [mamica] de Stefania [zana](13.08.2004) si Matei [bb] (04.09.2007)

Poze mai vechi si mai noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristal, pumnii stransi pt voi [flo]

Roberta, aoleu ce de teme la voi ! Giulik are o poveste de o pagina de citit si a capatat de la mine sa copieze 3 randuri din ea si cateva exercitii la mate :-0 Am fost rea :D

Asta pt ca inafara sa stea cu vioara`n maini nu vrea sa faca altceva. Si trebuie sa mentionez ca habar n-avem sa o fixam :-) Maine mergem la prima ora oficiala :-)))

Io am fost in targ, am luat di tuoate :D

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

-----------------------------------------------------------id="red">

[foto]Concurs Iarna 2012 : pagina 57 - Z1 id="red"> [zana]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristal , sa nu te sperii ca esti singura cu dintii rupti. Mitzu a reusit-o cu dintele definitiv din fatza acum 3 luni. Intre timp s-a dus si al treilea rand de compozit, in general tot pe motive de cumintenie plus desfacut lego in dinti desi la faza initiala nu a fost de vina ca a luat o racheta in gura la ora de tenis.

 

Marinaid="Arial">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...