Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunt in impas...


Recommended Posts

Annnca, ma bucur nespus pentru tine. Imi place optimismul tau si-mi dai curaj sa merg mai departe. Stiu ca se poate, insa mi-e greu. Ceea ce ma face sa raman ferma si sa nu ma abat de la hotararea pe care am luat-o e faptul ca nici langa el nu mi-e usor si, la naiba[bang], langa el ar fi trebuit sa ma simt minunat, mai ales ca suntem de doar un an zi de zi impreuna. E greu sa vezi cum toate pentru care ai luptat se duc in vant[V], dar asa e cel mai bine pentru mine. Merit sa fiu iubita asa cum imi doresc si chiar daca as cauta o viata intreaga iubirea asta nu conteaza. Nu vreau sa las pe nimeni sa-si bata joc de mine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 35
  • Creat
  • Ultimul răspuns
AuraCris,prea mult coincidente. Si eu am fost tot 1 an impreuna,zi de zi. Iti dau acelasi sfat pe care l-am primit si eu si pe care am refuzat mult timp sa-l iau in calcul. Pleaca de langa el ! Am stat si m-am gandit.Cu el nu sunt fericita,dar ce ma face sa cred ca,fara el nu as fi ?? Normal ca,voi fi mult mai fericita fara el.Dar nu regret mai nimic.Pt ca,am invatat si din experienta asta ceva. Am invatat ca,un barbat nu trebuie tratat ca un rege,pt ca nici el nu te trateaza ca o regina,ca nu merita sa-ti pui toata viata in mainile unui barbat,pt el niciodata nu-si va pune viata in mainile tale.Am invatat ca,un barbat ma va iubi si daca ii gatesc si daca nu,ca o haina calcata nu inseamna mai multa iubire,ci mai multa sclavie. M-am grabit sa o fac pe gospodina pt un barbat.L-am servit la pat cum tot ce a vrut el si tare rau imi pare !! Gandeste-te f bine si invata din experienta mea,sau a altora.Stiu ca ti-e greu,stiu de fapt toate starile prin care treci.Nu te grabi.Va veni o zi cand o sa-ti dai seama singura ca de fapt,nu-ti mai pasa. Te [pup]si sa ne tii la curent.Chiar vreau sa stiu de tine. Never say never !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tot timpul ma gandeam.Poate jumatatea mea ma asteapta in alt loc si eu zabovesc langa persoana nepotrivita si imi pun piedici singura,ratand sansa de a cunoaste iubirea adevarata. Sa stii ca,intrebarile si temerile astea nu le vei mai avea langa barbatul potrivit. Atunci cand si el iti ofera atat pe cat ii oferi tu,iti vei aduce aminte de tot cat ai acceptat acum si te vei simti cea mai fericita din lume,pt ca ai renuntat acum. Never say never !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...