Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de Constanta - 162


Recommended Posts

Vladis: multumesc mult [pup] O sa-i fie mare nr.35, ca Sebi poarta 33, dar nu e o problema asta, ca-i vor fi bune la anul. Poti sa le aduci la munca si le recupereaza sotul. Poate stie ceva Happy de carucior, dar nu cred ca a rezistat atata timp. Mami de [auto] Lucian(16.03.2009) si de [roker] Sebastian(05.08.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 228
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Simona, am eu carucior bun. Nu e chiar sport, e Chicco Multiway. O sa ma uit si de hainute, dar tocmai am dat un sifonier al Mariei, ca i-au ramas toate mici [alcool]. Ma uit si de incaltaminte dar iar nu stiu daca se potrivesc, Maria poarta 36-37, poate gasesc ceva mai mic.

 

 

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simona, am facut ordine in beci [:D]. Pentru eventualitatea in care crezi ca e ok caruciorul, l-am pus in portbagaj. Am (tot in portbagaj) trei pungi cu hainute si incaltaminte pentru fetita si baietelul de 1 an (posibil sa mearga unele si pt. fetita de 2 ani). Sunt si lucruri bune si unele mai de casa. Am gasit destula incaltaminte(pantofi si sandale) nr. 33-34. Presupun ca ii vin, daca fetita e nu e foarte mare.

 

Sa-mi spui cum sa procedam, sa ne vedem.

 

Cornelia

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cornelia: multumesc tare mult [pup]

 

Hainutele si incaltamintea sunt bune. Am vorbit mai mult cu mamica si ii este necesar un carucior sport, tip umbrela, sta la etajul 4 si ii e mai dificil cu un carut mai greu.Iti las numarul de telefon pe PM sa vedem cand ne intalnim pentru hainute.

Fetita poarta 33-34, la fix o sa-i fie buna incaltamintea.

 

Va doresc o duminica frumoasa [pup]

 

 

 

 

Mami de [auto] Lucian(16.03.2009) si de [roker] Sebastian(05.08.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata , in sfarsit avem iar calculator cel vechi s-a stricat

Cornelia am reusit sa o insriu pe Diana la scoala ,acum ramane sa vedem la ce doamna , cica nu s-au format clasele , mi s-a recomandat d-na Samata ,vom vedea , sper sa rezolv repede si aceasta problema

In rest ne descurcam mai greu , eu am un program foarte incarcat si nu am pe nimeni care sa ma ajute la nevoie , doar sotul dar si programul lui e destul de aglomerat

Asteptam cu nerabdare concediul , vrem sa plecam undeva prin Moldova , ceva sugestii , recomandari le accept cu mare placere

Trebuie sa mergem si la salina , ni s-a recomandat Targu Ocna , a mai fost careva acolo ?

O zi placuta si frumoasa la toate fetele [flo]

 

ELYPETROV

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Cornelia
Ely, ma bucur ca ati reusit!Simona, te sun in dupa amiaza asta sa stabilim.[pup]Cat despre tort poti apela la Nina Al Agha , imi este prietena si daca vrei pot vorbi si eu cu ea [flo]Va pup,Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)
align="right" id="quote2">ELYPETROV
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ely, multumesc pt. recomandare. E aceeasi Nina recomandata de Lulu, nu? O sa ramana valabil pt. urmatoarea aniversare [:D], ca pana la urma, din comoditate, ca e langa serviciu, am fost la Collage A iesit foarte frumos, oricum. Dar am vazut pe site la ea niste torturi cu Mickey si alte personaje, care mi-ar placea pt. Vladimir, asa ca mai vorbim.

 

Daca aveti nevoie sau auziti pe cineva care are nevoie de carucior, spuneti-mi, ca tot m-am pus pe eliberat beciul [:D]. E aproape nefolosit caruciorul, mai mult prafuit de la depozitare.

 

 

 

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...