Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici inimoase de Constanta - 162


Recommended Posts

La multi ani copilasilor nostri!

 

Happy, mie nu mi-a placut Avram. Stefan a avut canalul infundat pana pe la 6 luni. Tot la ea am primit recomandare sa mergem. Dar ori era intr-o faza proasta, ori asa e ea [:D], nu s-a purtat deloc cu delicatete cu un bebe. A urlat sarmanul, doar cum l-a atins. Am stat doar vreo doua minute, din fericire [:D]. Mi-a zis rapid sa vin a doua zi d edimineata, nemancat, sa ii dau nu stiu ce doza de romergan si gata. Nu m-am mai dus pentru ca imi era tare frica si doctorita nu mi-a picat cu tronc [:D]. Am fost apoi la Cioabla si ne-a spus ca putem sa mai asteptam pana la 1 an, mi-a zis s acontinui cu masajul pe care i-l faceam zilnic si mi-a dat totusi niste picaturi (celebre, dar imi scapa acum numele). O fi fost coincidenta sau nu, in scurt timp ochisorul s-a vindecat.

 

Pup!

 

 

 

 

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 228
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata! Multumim mult de raspunsuri![pup]

Am ajuns ieri la dr Avram, mi-a lasat exact aceeasi parere ca si tie . Pe linga aceeasi atitudine de care spuneai si tu(deci nu a avut o zi proasta atunci, asa e ea ), nu a folosit manusi si si-a bagat degetele cu niste unghii urite si neingrijite in ochii copilului meu. Cu greu m-am abtinut sa nu zic ceva. Noroc ca doar ce am facut vaccinul saptamina asta si ne-a chemat peste 1 luna pentru dezobstructie.Intre timp am vb cu dr noastra pediatra si mi-a recomandat ori dr Mrini ori Turu, care vine de la Bucuresti.

Gabi, am primit saptamina asta banii, dar nu am ajuns sa-i depun. Mi-e cam greu , recunosc, sa intru la banca cu copilul dupa mine , ca nu are rabdare in brate sa stau eu la coada . Ai drum in Constanta saptamina carte vine? Ca mi-ar fi mai usor sa ne intilnim undeva sa ti-i dau.

 

Ghiulten, mami implinita de printesa-domnisoara Ayla (15.01.2004) si buburuza mica Alara (25.01.2012)

 

Hai sa-l ajutam pe Bibi sa se faca mare http://viatacudba.blogspot.com/

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui happymumy
Gabi, am primit saptamina asta banii, dar nu am ajuns sa-i depun. Mi-e cam greu , recunosc, sa intru la banca cu copilul dupa mine , ca nu are rabdare in brate sa stau eu la coada . Ai drum in Constanta saptamina carte vine? Ca mi-ar fi mai usor sa ne intilnim undeva sa ti-i dau.
align="right" id="quote2">Drum nu am la Ct decat la sfarsitul luni....decat daca Doamne fereste am nevoie de doctor la copii...Am admirat scrisul si cititul lui Vlad...super pentru inceput[olala]Angi multumesc pentru tot[asia]!PS:Happy nu stiu daca ai citit in urma....dar banutii sunt pentru Bibi,David si Bogdan...poate cu mamice lor te poti intalni ...daca nu o sa-i retrimit eu ~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!id="purple">id="right">id="size3">id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Happy, sper sa fie ok cu alt medic.

 

Noi suntem de ieri in delta. E soare, frumos, dar nu prea imi place [alcool]. Eu oricum nu ma omor dupa apa si barci. Suntem la Cormoran si mi se pare nejustificat de scump pentru ceea ce ofera. In plus, se pare ca ne-am facut un obicei sa ne imbolnavim in deplasari. Maria nu se simte bine, a facut febra si e tare maraita.

 

[pup]

 

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am facut o plimbare lunga cu barca si a fost frumos [:)] ca sa nu spun ca am venit degeaba. Maria nu e prea bine, ii dau nurofen, o doare rau gatul. Ea s-a simtit rau si saptamana trecuta, dar credeam ca i-a trecut.

 

 

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hey, fete!

noi ne-am plimbarit prin mamaia, navodari, scoica land, 2 mai si bineinteles la gratarul de rigoare[:D] acu' abia asteptam vacanta...

 

happy, da', chiar e de belea, noi ne amuzam teribil, insa lui ii place sa fie in centrul atentiei in orice ipostaza, asa ca nu se rusineaza.

 

dodo, cu multa placere, sa strangeti cat mai multi banuti pt bogdan [pup]

 

saptamana asta cica sunt plimbari gratis cu vaporasul de la pasarela nou construita in dreptul hotelului victoria din mamaia si pana in portul tomis.

 

 

 

 

mami de miruna si vlad

 

Si Mihaita are nevoie de voi!

 

Speranta si incredere pentru David

 

 

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...