Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici inimoase de Constanta - 162


Recommended Posts

  • Răspunsuri 228
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Scriu in viteza. Multumesc de oferte. Cami, Maria poarta haine 152-156, nu cred ca i se potriveste rochita. Nu stiu cealalta cat de mare e

Vladis, sunt interesata de palarie si manusi.

Scuzari viteza, scriu rapid de pe tel. Sunt in niste focuri la serviciu...

 

 

Va pup,

Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Roxana:scuze ca n-am reusit sa incarc poze, am pus doar cateva pe facebook.

 

Noi n-am mai fost de foarte multa vreme la cinamatograf, nici nu sunt pasionata, parca m-ai degraba m-as plimba pe faleza.

 

Mary: multa sanatate [pup]

 

Sa aveti serbari frumoase [pup]

 

 

 

Mami de [auto] Lucian(16.03.2009) si de [roker] Sebastian(05.08.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] Ct

noi maine avem evaluarea la matematica si vineri la romana....iar joi concursul de citire[alcool] deci o saptamana plina,plina.

 

Angi multumesc[asia]

 

Serbarea abecedarului o avem marti sau miercuri iar joi serbarea de sfarsit de an ....cu scoala...

 

[pup]all

PS: ultimul film vazut la cinema a fost Titanicul...deci acum o 100 si ceva de ani in urma[:I]

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!id="purple">

 

id="right">

id="size3">id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da Rox,azi au dat evaluare la matematica,mai exact se numeste"test de evaluare finala cu subiect unic pe scoala si vineri va avea la abecedar.

Ar fi trebuit sa se tina maine...dar noi aveam deja concursul de citire programat si au dat evaluarea azi....si sigur s-a dat si la o scoala din Braila,la nepotul meu care-i tot clasa 1

 

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

 

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!id="purple">

 

id="right">

id="size3">id="Script MT Bold">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui
Da Rox,azi au dat evaluare la matematica,mai exact se numeste"test de evaluare finala cu subiect unic pe scoala si vineri va avea la abecedar.Ar fi trebuit sa se tina maine...dar noi aveam deja concursul de citire programat si au dat evaluarea azi....si sigur s-a dat si la o scoala din Braila,la nepotul meu care-i tot clasa 1~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!id="purple">id="right">id="size3">id="Script MT Bold">
align="right" id="quote2">Neata, si la noi la scoala s-au dat evaluari la abecedar si mate.Azi are serbare Teo, iar miercurea viitoare Alex, cert este ca au obosit amandoua si vor vacanta [alcool][:D].***************************************Puii nostrii speciali: Mihaita, Bogdan, Ionut Minoiu, David, Bibi ***************************[foto]1 , 2, 3 Eu, Alexandra -Elena id="red"> & Teodora Luciaid="red"> id="Script MT Bold">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua Doamnelor!

 

Am 4 calatorii dus-intors cu Telegondola Sinaia.

Sunt platite dar nu am reusit sa ajungem sa ne plimbam.

Cine le vrea???

I le voi trimite pe mail.

 

Doar ca mai sunt valabile pana pe 25.06.2012!id="red">

"Foloseste voucherul in perioada 25.05 – 25.06.2012;

Pentru a beneficia de oferta trebuie sa te prezinti cu voucherul printat la Telegondola din Sinaia;

Program telegondola: Luni-Duminica 09.00-17.00, Marti 12.00-17.00;

Pentru informatii suplimentare 0244.310.224 si 0726.134.416;

 

http://www.fundeal.ro/timisoara/amintiri-la-inaltime-1-calatorie-dus-intors-cu-telegondola-sinaia-la-doar-7-ron-pret-special-cu-maestro-2-ron.html

"

 

mamica jo [hippi] , alexandra [bicla] si bianca [testoasa]

noutati.id="size1">,

***************

***************

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...