Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici inimoase de Constanta - 162


Recommended Posts

buna dimi de luni!

 

noi am avut un we plin de de toate, plaja, plimbari nocturne, gratar, ma simt deja in vacanta [pk] asa ca n-am avut timp sa descarc pozele de la serbare, sper sa reusesc zilele astea. in rest ultimele zile din viata de gradinar, deja nu mai are nici o tragere de inima sa mearga, il tot momesc cu promisiunea ca vor fi zile lejere, cu mai multa joaca, deja toate caietele si fisele le-am luat acasa. la miru se incheie mediile, asa ca saptamana asta se concentreaza pe antrenamentele de la dans, sambata au mare spectacol la teatrul fantasio.

 

stiti ceva de plimbarile la insula ovidiu, cat e vaporasul, ce program au?

 

cornelia, cand are maria serbarea? va mai trebuie accesoriile?

 

 

 

mami de miruna si vlad

 

Si Mihaita are nevoie de voi!

 

Speranta si incredere pentru David

 

 

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 228
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hai ca am reusit in sfarsit sa descarc pozele de la serbare ; la inceputul albumului sunt cateva poze de la gradi cu o antesarbatorire a aniversarii lui vlad, avand in vedere ca ziua lui e in vacanta si a dorit sa petreaca si cu colegii. si cateva poze de la antrenamentele mirunei .

o zi frumoasa va doresc!

 

 

 

mami de miruna si vlad

 

Si Mihaita are nevoie de voi!

 

Speranta si incredere pentru David

 

 

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna...inimoaselor! Ma bag si eu cu un anunt la voi...

 

Donez un carucior pt gemeni INGLESINA DOMINO TWIN culoare bleumarin (vechi de 4 ani folosit maxim 3 ani), in stare buna (exceptie face sistemul de roti care se poate repara cu maxim 100 ron dar care functioneaza si acum oricum). Caruciorul in afara faptului ca este greu si voluminos, e super util, cu landourile detasabile care se pot transforma in scaune sport. Donez inclusiv accesoriile pe care le-am achizitionat separat, respectiv plase de tantari si huse de ploaie. Daca stiti pe cineva interesat... astept contact pe pm. Trimit si poze tot pe pm.

 

 

Vacantze placuuuuteeee!

 

_______________________________________________

din 09.12.2009 mami de gemanutze sagetatoareid="size1"> [amoras][amoras]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!

 

Vladis: super pozele [olala], cel mai tare mi-a placut cea cu abesedarul si tinuta Mirunei la antrenamente.

 

Noi cu cele zilnice, cu oboseala, trebuie sa-mi astept sotul seara care face proceduri la picior si uite asa ne apuca 8 seara. Dar scapam noi si de perioada asta, duminica vrem sa ne relaxam la piscina.

 

Restul fetelor unde umblati, m-ati suparat si strig catalogul [:D]:Alina, Boti, Georgi,Leditia,Pisoi, Adinutza?

 

 

Mami de [auto] Lucian(16.03.2009) si de [roker] Sebastian(05.08.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata

da, o strigare de catalog ar fi buna, cu [neand] aferenta pentru cine nu zice doo vorbe acolo [:D]

Angi, super pozele, protagonistii niste draguti!! [pup]

ieri copchilul cel mare a declarat ca are emotii la serbare.... asa ca s-a trezit de la 6 - nu ca asta nu ar fi normal la el [:D]

am pus cateva poze de Iunie

dati-mi si mie niste idei unde sa duc copilul dupa serbare... ca ma gandeam la parcul de distractii, dar la cele 36 de grade care vor fi iar azi.. nu stiu ce sa zic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

beeeey, chiar ca a venit caldura!!! singurul loc unde as vrea sa fiu acu' e la plaja [beach] in schimb stau intr-un birou si fac planuri de vacanta, da' macar am aer conditionat...

 

rox, carliontata ta e superba [olala] patrick a crescut asa de mult! normal ca are emotii, nah, doar e serbarea abecedarului! succes! la ce ora e, pt miezul zilei nu-mi vine in minte decat scoica land sau mai e o terasa cu posibilitate de balaceala pe malul lacului undeva in zona rex- majestic, imi scapa numele. mai pe seara parca ar merge si parcul de distractii. pot sa zic ca vreau si eu o curte ca in poze? [pofta] e a omului cu gratarul? id="size1">[;)]

 

simo, sanatate la sot si distractie maxima in we la piscina! [pup]

 

nu stiti nimic de insula ovidiu?

 

 

mami de miruna si vlad

 

Si Mihaita are nevoie de voi!

 

Speranta si incredere pentru David

 

 

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da' e super si la lakeview, cred ca e totusi mai cald decat la scoica, e mai adapost. oricum, distractie placuta oriunde mergeti si emotii constructive la serbare! te asteptam cu poze si impresii de la absolvire [pup]

 

 

EDIT pt cei interesati: plimbarile la Insula lui Ovidiu cu vaporasul, zilnic intre 10-23, la interval de 30-40 minute, de la debarcaderul Tic-Tac zona Cazino Mamaia, pret bilet 25 ron/adult, 20 ron/copil 4-14 ani. veniti in we?

 

 

mami de miruna si vlad

 

Si Mihaita are nevoie de voi!

 

Speranta si incredere pentru David

 

 

 

POZE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...