Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Recomandare masaj Bucuresti


Recommended Posts

Dragi doamne si domnite, am o mare nevoie. Si dupa ce ca e mare mai e si urgenta. Am nevoie de recomandari, unde ati fost multumite de masaj? Vin in weekend in vizita in Bucuresti si tare-mi doresc sa ma rasfat cu un masaj pe zi (mai ales la spate ca am doua vertebre dureroase, dar merge si un anticelulitic). Maseuza mea de mainile careia sunt indragostita de o mie de ani, si-a schimbat un pic mic locul de munca, si acu presteaza in alta tara, si am ramas total descoperita. Ma ajutati ? [url="http://viperisme.blogspot.com/"] Eu [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu stiu un maseor,are cabinetul in Amzei,face un masaj de te scoala si din morti [pk].Eu am avut o nevralgie ff urata,la spate sub omoplatul stang,nu am dormit cateva nopti si plangeam cu lacrimi de crocodil de durere(am 3 nasteri naturale,fara anestezie si nu am plans la niicuna,asa ca eu zic ca am o toleranta la durere destul de mare [:D],si totusi la nevralgia asta am varsat la lacrimi de am innecat o armata de soricei).Si nenea asta,intr-o sedinta de juma de ora m-a facut ca si noua.Daca vrei,iti trimit nr pe PM Luminita,mami de 3 nazdravani: tero Stefan-Alexandru 02.09.2005 shoricica Sara-Maria 30.05.2008 trompetzica Daria-Ioana 03 08 2009 [url="https://picasaweb.google.com/106129411010304127167"] Merita sa bagati un ochi ....[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...