Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Carti in limba romana in format electronic


buflea

Recommended Posts

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Mr_Sake
Iti trebuie putina rabdare, dar aici vei gasi mai mult decat te astepti: [url]http://romania-inedit.3xforum.ro/topic/83/Carti_in_limba_romana/[/url]
Whaw - multumesc pt link. You made my day![flo] [url="http://www.romleas.ro/Rosia%20Montana/"]Ce nu stiu romanii despre aurul lor![/url] [url="www.romleas.ro/eu"]Eu pur si simplu[/url] / [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marius
Citat:
citat din mesajul lui Mr_Sake
Iti trebuie putina rabdare, dar aici vei gasi mai mult decat te astepti: [url]http://romania-inedit.3xforum.ro/topic/83/Carti_in_limba_romana/[/url]
Whaw - multumesc pt link. You made my day![flo]
Am incercat sa intru pe link si nu functioneaza, am incercat cu doua browsere diferite (explorer si mozilla). De fapt nu e prima oara cand incerc sa intru pe site-ul asta si nu merge, am mai descarcat si eu de pe acolo. Stie cineva care e "secretul" ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merge cu orice browser. Pot fi trei situatii: - daca te conectezi de la serviciu, e posibil ca site-ul sa fie blocat prin politica de securitate a companiei; - anumite link-uri e posibil sa nu mai fie de actualitate (unele site-uri de file sharing nu mai funtioneaza); - daca totul merge bine dar nu poti descarca fisiere, va trebui sa citesti cu atentie instructiunile de la fiecare postare (de-asta am spus ca-ti trebuie putina rabdare). Daca imi spui exact ce incerci sa faci si nu reusesti, incerc sa te ajut cu placere. Eu am sute de carti descarcate de acolo.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am incercat sa ma conectez pe link-ul pe care l-ai postat si prezinta eroare de conexiune. De fapt de la o vreme, (cateva luni), nu mai pot intra pe acest site de pe care si eu am mai descarcat carti. Am crezut ca nu mai functioneaza. Acum constat ca la voi merge si la mine nu. Voi mai incerca si de la alt calculator. Multumesc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui buflea
Pai lui taica-meu ii plac alea istorice si maica-mii biografiile. Le mai plac la amandoi cele scrise de John Grisham - cred ca le-au citit pe toate traduse, dar vreau sa spun genul ala - cu avocati, cazuri in discutie ...etc pdf cred ca sunt bune ...cred
Ma uit sa vad. In general am carti ale scriitorilor romani. Ioana, mami de zambarici Sa va traiasca puiutii, sa fie sanatosi si norocosi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...