Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Modele caracterizari


Recommended Posts

Buna seara, Numele meu este Claudia si sunt noua pe forum. Am inceput demersurile pentru a adopta insa a aparut si o mica problema. Cei de la DGASPC ne-au spus ca avem nevoie de caracterizari de la vecini, prieteni, rude si de la serviciu. Ideea este ca atunci cand am vorbit cu apropiatii pentru aceste caracterizari, ne-au cerut modele si nici noi nu prea stim ce sa le spunem. [bang] Tocmai de aceea avem marea rugaminte sa ne ajutati cu astfel de modele. Multumim din suflet. [flo] O seara frumoasa, Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui claudia_79
Buna seara, Numele meu este Claudia si sunt noua pe forum. Am inceput demersurile pentru a adopta insa a aparut si o mica problema. Cei de la DGASPC ne-au spus ca avem nevoie de caracterizari de la vecini, prieteni, rude si de la serviciu. Ideea este ca atunci cand am vorbit cu apropiatii pentru aceste caracterizari, ne-au cerut modele si nici noi nu prea stim ce sa le spunem. [bang] Tocmai de aceea avem marea rugaminte sa ne ajutati cu astfel de modele. Multumim din suflet. [flo] O seara frumoasa, Claudia
Buna Claudia asa cum a spus si Petra sunt multe caracterizari pe acest forum , am luat si eu aceste modele, dar prietenii, vecinii, colegii de serviciu ne-au facut caracaterizari mie si sotul asa cum ne vad ei zi de zi, si au incercat sa arate in aceste caracterizari ca iubim copii, si putem fi niste parinti adevarati. am sa caut aceste caracterizari si ti le trimit mult succes [pk] In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma. (Will Rogers)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui claudia_79
Buna seara, Numele meu este Claudia si sunt noua pe forum. Am inceput demersurile pentru a adopta insa a aparut si o mica problema. Cei de la DGASPC ne-au spus ca avem nevoie de caracterizari de la vecini, prieteni, rude si de la serviciu. Ideea este ca atunci cand am vorbit cu apropiatii pentru aceste caracterizari, ne-au cerut modele si nici noi nu prea stim ce sa le spunem. [bang] Tocmai de aceea avem marea rugaminte sa ne ajutati cu astfel de modele. Multumim din suflet. [flo] O seara frumoasa, Claudia
Uite-aici ce ai nevoie: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=128594&whichpage=7 http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=6&TOPIC_ID=128594#4816540 inca odata bine ai venit in clubul nostru In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma. (Will Rogers)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru ajutor. [flo][flo][flo] Vroiam ceva modele pentru ca cei apropiati ne tot intrebau cum trebuie sa sune aceste caracterizari. Nu stiu de ce am impresia ca s-a complicat procedura de adoptie cand ar fi trebuit sa se simplifice. Spun asta pentru ca doamana de la DGASPC ne-a spuns ca de la modificarea legii perioada de obtinere a atestatului a crescut de la 60 la 120 de zile, se cer mai multe caracterizari si or sa ne faca mai multe vizite. Oricum nimic nu mai conteaza in afara de faptul de a ne gasi ingerasul pe care il asteptam de atata timp in viata noastra. Mult noroc tuturor si sa auzim numai vesti bune. [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui claudia_79
Multumesc pentru ajutor. [flo][flo][flo] Vroiam ceva modele pentru ca cei apropiati ne tot intrebau cum trebuie sa sune aceste caracterizari. Nu stiu de ce am impresia ca s-a complicat procedura de adoptie cand ar fi trebuit sa se simplifice. Spun asta pentru ca doamana de la DGASPC ne-a spuns ca de la modificarea legii perioada de obtinere a atestatului a crescut de la 60 la 120 de zile, se cer mai multe caracterizari si or sa ne faca mai multe vizite. Oricum nimic nu mai conteaza in afara de faptul de a ne gasi ingerasul pe care il asteptam de atata timp in viata noastra. Mult noroc tuturor si sa auzim numai vesti bune. [:)]
Claudia acum vad ca esti din severin, suntem din acelasi oras In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma. (Will Rogers)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...