Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

S-a maritat si Nicoleta Luciu


Oaspete Marina

Recommended Posts


Citat:
citat din mesajul lui Lo_li_Ta toate constatarile de genul "cred si eu, la banii ei e simplu" mi se par din categoria "struguri acri".
Asta e argumentul suprem. Un fel de "stopjoc"[:D] Cine nu aplauda o terta persoana e clar ca e invidios, frustrat ca nu e ca terta si e plin de ura. Doamne fereste sa creada cineva ca exista pareri si pareri. [:D] **Fur is for petting*** http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si ce e rau in a fi invidios ?

 

Cei inteligenti folosesc invidia ca un instrument foarte puternic de motivatie sub principiul ca poti face si tu ce a facut celalat fara insa ai face rau celuilalt.

 

P.S. Nu e cazul meu, eu sunt invidioasa pe Luciu dar nu ma pot mobiliza sa ma duc la gym, asa ca invidia din mine spune "lasa ca ajunge ea la 40 de ani si i se incetineste metabolismul [:I][:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cred ca mai degraba invat MCV-ul ala decat sa slabesc kg de rigoare. Asa ma consolez si eu ca am 40 de ani si metabolimul.

 

Zau ca nu vad de ce scoateti evidenta ce stie sa faca fiecare acasa, ce conteaza cate specializari am sau cum imi castig eu banii de paine zilnica, nu-mi spuneti ca nu va intereseaza cum aratati, toata lumea e arondata pe la o dieta. E clar ca slabitul in sine nu e scopul vietii noastre zilnic si nu castigam bani din asta dar pe mine tot m-a uimit imaginea Nicoletei in rochie mulata dupa ce a nascut tripleti acum 7 luni. Io'st superficiala si blonda ce sa-i fac, mi-ar place si mie sa am talia aia si sa-mi trag o rochie mulata care sa stea asa bine pe mine.

 

Marinaid="Arial">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marina, nu te mai da lovita aici, ca tu arati beton [:D]

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sabina mama tu ma stii, io nu am jumatati de masura ori e alba ori neagra. ASA ca daca nu am abdomen de manechin io'st grasa, port haine largi si ma apuca nervii uitandu-ma La madam Luciu in cancan.

Si mai beau o bere de ciuda si ma apuc de maine de cura ceea ce ma enerveaza si mai tare ca ASA zic in fiecare zi[:D]

 

Marinaid="Arial">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

deci [:D]

 

http://www.descopera.ro/stiinta/7047033-urat-dar-sanatos-cand-defectele-devin-avantaje

 

____________

 

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!id="Century Gothic">id="red">id="size1">

 

Cum mi-am alaptat copiiiid="Book Antiqua">id="size2">id="maroon">

______________

 

Sabina's blogid="teal">, [hippi] Sofia Galagiaid="teal">id="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman"> si [yum] bb Gheoid="Times New Roman">id="teal">id="Times New Roman">id="teal">

Cea mai lungã cale este calea care duce de la urechi la inimã.id="Verdana">id="purple">id="size1">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Marina
Sabina mama tu ma stii, io nu am jumatati de masura ori e alba ori neagra. ASA ca daca nu am abdomen de manechin io'st grasa, port haine largi si ma apuca nervii uitandu-ma La madam Luciu in cancan. Si mai beau o bere de ciuda si ma apuc de maine de cura ceea ce ma enerveaza si mai tare ca ASA zic in fiecare zi[:D]Marinaid="Arial">id="blue">
align="right" id="quote2">Ce trist. Asta in timp ce fii sigura ca si ei ii atarna un pic de burta ca nu e extraterestra e tot o femeie care a nascut de doua ori, si de fiecare data a luat proportii uriase. O fi facut vreo abdominoplastie, nu avem de unde sa stim, dar sigur nu se imbraca in haine largi. Pastreaza-te sa te enervezi cand s-o dezbraca, dar s-o vezi pe TV nu in vreo revista ca acolo se retuseaza la greu. Tie nu-ti trebuie nicio dieta si nici abdomen de manechin ci sa te accepti si sa te placi dincolo de astea.Obiective Realisteid="orange">Androix Bijouxid="red">Niste copii si toti copiii! [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika
intrebarea e: daca ati avea banii ei, ati fi dispuse sa-i dati pe remodelare corporala, ca sa aratati perfect?
align="right" id="quote2">Daaaaa ... Eu de mult mi-as fi facut ceva sa nu mai am glezne de elefant [:D]Insa in rest nu cred ca as fi facut altceva, nu ma incinta ideea de operatie si recuperare dupa. Si mi-e frica cumplita de ace. Dar probabil ca as fi luat o bona sa stea cu copiii sa ma pot duce la sala. Asa, fac acasa cind apuc, cind doarme copilul si nu ma culc si eu.Dar pe mine nu ma socheaza pierderile astea in greutate. Daca a alaptat si s-a hranit sanatos dar masurat, cred ca a dat mult jos doar asa. Eu aveam 74 kg la nastere, 68 dupa si la 3 saptamini acum am ajuns la 61 fara sa fac nimic, ca nici nu am voie dupa cezariana. Deci 7 kg care s-au dus stind pe canapea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Ramonika
intrebarea e: daca ati avea banii ei, ati fi dispuse sa-i dati pe remodelare corporala, ca sa aratati perfect?
align="right" id="quote2">O, da! Nu vreau perfect, dar pentru o abdominoplastie si o ridicare de sani n-as sta pe ganduri daca as avea bani.Obiective Realisteid="orange">Androix Bijouxid="red">Niste copii si toti copiii! [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...