Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

S-a maritat si Nicoleta Luciu


Oaspete Marina

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui 29B_ella
Mi-a placut tare mult ce a spus cineva la acest topic ... cu siguranta nu l-a prins in plasa pe sot cu IQul...Am vazut-o si eu la emisiunea de la Cancan si nu mi-a venit sa cred ce penibila a fost cu rochita aia mega scurta si miorlaiala aia de melodie.Daca e femeie de om bogat, are 4 copii si e maritata,de ce trebuie sa fie si cantareata cu minijupa??????Dar asta o fi nivelul,ce sa maiiiiii.....
align="right" id="quote2">Eu zic ca mesajul tau e tare din categooria..strugurii sunt acri![:D]Pai de asta s-a imbracat cu rochia scurta(si mulata banuiesc)sa arate ca a slabit![:D]De asta banuiesc ca a fost invitata la emisiune!Danahandarbeit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ha! M-ati starnit, am mai gasit una. Intrebata daca mai vrea copii, zice ceva de genul ca ea ar mai fi vrut, dar totusi sunt 4 si ocupa foarte mult timp si "important sa ... na iubirea, e aceeasi, impartita la mai multi, va dati seama, canitatea de iubire e mai putina".

 

Nu mai string dupa Fomalhauti sa o intreb ce parere are. Deja banui ce ne va spune.

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Marina
mey nu a zis nimeni ca e vreo inteligenta ....am zis doar ca arata super bine la 7 luni de la nasterea TRIPLETILOR!!!Marinaid="Arial">id="blue">
align="right" id="quote2">Daca nu o cunoastem personal nu avem de unde sti cat e de inteligenta. Nu e bine sa credem tot ce vedem la tv, zic [:D]Fara legatura cu ea,in general asa, a sti sa faci pe prostul e o treaba grea si musai sa fii inteligent sa-ti iasa bine si sa pari autentic. [:D]Ca asta e, oamenii platesc sa-i vada pe ´´prosti´´ si sa ´´se rada´´ de ei, asta ridicandu-le stima de sine ca ´´ei este inteligent´´id="size1">--------------------------------------------´´Primul om care a preferat sa injure decat sa dea cu piatra poate fi considerat inventatorul civilizatiei´´S.F.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie chiar nu mi se pare a fi prostuta cum zicea cineva pe la inceput, insa are talent la actorie (mai tineti minte emisiunile lui Teo, cand era acolo pe post de duda?)

Si mai cred si ca unele posturi de aici sunt din categoria aia cu struguri [:D]

 

Legea compensatiei echivalente, exact ca si legea lui Newton in fizica, este precisa, implacabila si imuabila

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui XIO

Citat:
citat din mesajul lui Lo_li_Tatoate constatarile de genul "cred si eu, la banii ei e simplu" mi se par din categoria "struguri acri".
align="right" id="quote2">Asta e argumentul suprem. Un fel de "stopjoc"[:D]Cine nu aplauda o terta persoana e clar ca e invidios, frustrat ca nu e ca terta si e plin de ura.Doamne fereste sa creada cineva ca exista pareri si pareri. [:D]**Fur is for petting***http://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=tshttp://www.facebook.com/adoptiicaini?ref=ts#!/profile.php?id=100001793812916
align="right" id="quote2">Nu e vorba de a aplauda, ci de a nu cauta nod in papura. Dincolo de cele cu umor si autoironie, mare parte dintre posturile de aici denota fix frustrare. S-a ajuns la teoria conspiratiei (ca s-ar fi ingrasat ca sa faca reclama la batoanele alea) si la parada de "ce fac eu la job-ul meu complicat de intelectuala, in comparatie cu inculta care are timp de slabit". Nu sunt fana Nicoleta Luciu, dar da, mi se pare din categoria "struguri acri" sa spui ca o femeie nu poate slabi in 7 luni de la nastere sau ca bisturiul te scapa de 35 de kg. Poate inca ii curg pieile pe burta si era toata imbracata in spanx.Vad ca argumentul suprem pe aici e din seria "o fi ea slaba, da' eu sunt desteapta", de parca frumusetea fizica inseamna automat lipsa de materie cenusie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce se vorbeste numai in extreme? Eu o banuiesc ca si-a taiat burta, adica o abdominoplastie. Nu am spus ca bisturiul a scapat-o de 35 de kg, dar de burta cred ca a scapat-o.

 

Si mesajele tale, Lolita, sunt din categoria "plici de-aici!"

 

Obiective Realisteid="orange">

Androix Bijouxid="red">

 

Niste copii si toti copiii! [;)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Lo_li_Ta, m-ai ghicit perfect! Eu sunt o obeza si o urata si ma dau destepta ca macar sa nu par obeza urata si proasta. Exemplul dat de mine era ca sa subliniez ideea ca ceea ce face Nicoleta Luciu face parte din job-ul ei. Daca nu e asa si de fapt ea nu isi vinde imaginea, atunci imi cer scuze. De fapt a slabit pentru ea, este si o mama exemplara si un model pentru toate femeile din Romania. Cine nu face ca ea e o ingalata obeza fara vointa si ambitie. Toate femeile ar trebui sa aiba 90-60-90 musai si neaparat ca sa fie femei adevarate.

E ok acum? Ai dreptate, sunt o rea si o invidioasa.

 


Am marfa la bazar umanitar DC id="red">

 

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

 

'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...