Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

S-a maritat si Nicoleta Luciu


Oaspete Marina

Recommended Posts

mey lasati-o pe asta cu femeile obisnuite. daca ai chef de sport gasest o ora si de mancat corect nu conteaza cati copii ai, abdomenul se face in bucuatarie vorba aia. Sincer nu ma intereseaza IQ-ul sau din ce isi castiga banii, cred ca o lua omu' de nevasta oricum dupa 4 copii si daca a stat cu ea atata amar de vreme o suporta si cu cateva kg in plus o vreme. De sani nu ma intereseaza, asta ii place asta face, ca nu s-a maritat cu mine si nici nu i-am platit eu. Totusi femeia asta a avut tripleti in burta plus ca era a doua sarcina. Nu putea sa ia 7 kg mancand sanatoas sau alte chestii de astea, a dus pana aproape de capat o sarcina cu tripleti, i-a nascut pe toti sanatosi si cred ca vreo cateva luni le-a pierdut si cu oprelistile cezarienei. Ti se mai lateste bazinul, se mai lasa pielea, acum ma amagesc singura ca avea corset, prea arata talia aia perfecta. Omorati-ma dar ma mananca invidia :) Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pe langa buze si-a facut ceva si la fata/frunte. Nu ati observat ca are sprancenele cu 1 cm mai sus decat inainte, ceea ce-i da o expresie mirata cu ochii maaaaari, mult mai naspa decat era inainte. Parerea mea of course [:D] [url="http://www.obiectiverealiste.blogspot.com"]Obiective Realiste[/url] [url="http://androixbijoux.blogspot.com/"]Androix Bijoux[/url] Niste copii si toti copiii! [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La cat a slabit ea..fara dieta si miscare n-avea nicio sansa. Toate tratamentele astea ajuta mai mult sa ramana pielea cat de cat ferma dupa ce dai kg jos, nu-ti topesc grasimea. Ea e slaba uniform, inclusiv la brate, fata. Dupa prima sarcina cand a slabit cu supa chioara si compot a zis ca nu sfatuieste pe nimeni sa faca asa ceva, ca s-a ales cu o gastrita urata si alte probleme. Am vazut-o in cateva ipostaze si chiar e ambitioasa la capitolul asta. Si nici nu mie se pare genul de mama care-si lasa copiii pe mana bonelor. A si alaptat cat a putut si se vedea ca are grija de ei, nu e pe dinafara problemei. A nascut prin septembrie octombrie parca, a avut destul timp sa dea jos. Ce ma enerveaza e ca in primele luni dupa nastere, cand era plinuta, incercanata vai de ea si umbla sleampata si nearanjata, de asemenea o critica lumea ca se afiseaza in halul asta. (se afiseaza = mergea pe strada). Nu, nu sunt prietena cu Nicoleta Luciu, doar ca toate constatarile de genul "cred si eu, la banii ei e simplu" mi se par din categoria "struguri acri". Intamplarea face ca ea sa fie celebra, dar ca ea sunt multe. Numai eu am in jurul meu vreo 2 mamici, care si dupa a doua sarcina, cu 2 copii mici, si-au revenit la forma initiala f rapid, fara tratamente speciale, doar cu ambitia de a manca sanatos si de a face sport lejer acasa, fie si in reprize de cate 15 minute in functie de timp.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, parerea mea despre Luciu este : "Bravo!" De ce? Pai multe poate au bani muuuult mai multi decat ea si poate chiar nu au nascut sau au cel mult un copil si sunt grasute. Ce le lipseste lor? Ambitia! Nicoletei i-a fost cred ca cel mai bun aliat ambitia. Si eu sunt de parere ca dieta plus sportul pana la lesin au facut-o sa slabeasca. Au contribuit si sedintele corporale la clinici insa doar cu astea din urma nu facea mare branza.E de admirat ca nu s-a plafonat. Avea din ce sa traiasca in lux, putea sa fie doar mama si sotie insa ea cred ca vrea in continuare si cariera. Nici nu se mai punea problema ca nu o lua de nevasta dupa 4 copii, sau ca nu o mai placea cu cateva kg in plus, dar cred ca ea a avut ambitia sa fie mama tanara, frumoasa si cu cariera.Si cei 60 de mii de euro ii scoate in cateva luni, singura. Poate barbat-su intr-o zi. Si de ce sa nu spun, o mai admir fata de piti de la ziar ca fost cat de cat linistita. L-a gasit pe el, a stat in banca ei, nu a inselat sau nu au iesit barfe cel putin, a fost supusa, si-a dorit sa fie mama tanara(stiu femei ce nu vor copii ca le strica silueta sau ii doresc dupa 35-37 de ani din cauza carierei), nu au fost stiri jenante rau, nu au fost scandaluri sexuale, etc Si chiar cred ca este o mamica in adevaratul sens al cuvantului. Ca nu petrece 24/24 cu copiii , e altceva. Toti facem asa . Si acum mi-am amintit de Columbeanca referitor la timpul petrecut cu copilul tau Mie fata aia nu imi place neam. Intre Luciu si Columbeanca, o prefer pe Luciu. E mai normala. Si nu cred ca e chiar duda! Ca nu e Einstein, e altceva. Doar ca nu s-a axat pe cariera stiintifica. Ca si in lumea ei tot trebuie sa cantaresti, sa analizezi unele lucruri, contracte, sa fii nitel dezghetat. Cu ce o avantajeaza pe Simona Sensual ca stie cat e valoarea lui pi sau ca se lauda ca a fost la olimpiade matematice. Cu nimic! O vad cu ochi mai buni pe Luciu. Si, Nu, nu ma dau in vant dupa Luciu insa e de admirat cum si-a parcurs pana acum viata, cum e de ambitioasa si nu se lasa pe tanjeala, etc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...