Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

S-a maritat si Nicoleta Luciu


Oaspete Marina

Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui andacos
Hai va rog eu frumos,spunetzi-mi si mie cu cine s-a maritat,ca n-am timp sa caut![asia] Dana [url="http://www.dropshots.com/andacos#"]handarbeit[/url]
cu zsolt csergo giulia si alex-raoul (22.09.2002) "Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata. Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte. Un copil e atingerea raiului. Un copil e tandrete si dulceata. Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare. Dar in primul rand un copil e dragoste." [url="https://docs.google.com/presentation/d/1TxYb4C-16zphhTnLHTJtC8OnrxbSCTveJ05Zxzj3Bxg/present?pli=1&ueb=true#slide=id.p13"]Lumina sfanta pentru copii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 136
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Marina Eu una am toata admiratia, si cu banii aia nu cred ca reuseam sa am atat disciplina si vointa ca astea le poti avea si fara bani. Faptul ca eu nu gasesc motivatia de a ma departa de frigider nu e decat vina mea, nu am nici un motiv sa caut zeci de scuze.
Ba eu cred ca daca de asta depindea cariera si viitorul tau, aveai motivatia. Hai sa ne gandim, ce ar fi ea fara imaginea pe care a creat-o acea de "cei mai frumosi sani" sau ceva de genul? Nu ar fi nimic, ar uita-o toata lumea in maximum un an.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar stiti ce? Nimeni nu i-a urat "Casa de piatra!" Cred ca ne cam roade ceva...[:D] Are fata 4 copii de tanara, un sot frumos ,tanar si plin de banet, e frumoasa,casatorita, e cautata in cariera pe care ea si-a dorit-o... Ca nu face chirurgie pe creier.... Fiecare cu viata lui! De restul comentariilor gen dieta nesanatoasa, de ce a slabit, pentru ce, ca nu e 24/24 cu copiii de gat( de parca marile carieriste intelectuale nu isi lasa copiii pentru delegatii, lucru pana tarziu la birou,etc)...va las pe voi![flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

andacos, s-a maritat cu tatal copiilor, un om de afaceri din Miercurea Ciuc cu care e de mai multi ani. In rest da, asa e, mor de invidie ... ca isi permite 4 copii, ca i-au iesit tripleti si mie numai gemeni ... Noi sa fim sanatosi, ca tot viermii ne mananca pe toti (cu silicoane sau fara).
[url="http://bazar.desprecopii.com/search.asp?searchtxt=Laura25&searchtype=2&view=gallery&show=current"] Am marfa la bazar umanitar DC [/url] Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114871"]Cugetari gemene[/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url] 'Cos what I feel is the only truth for me
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ma indoiesc sincer ca viitorul ei va mai fi cel dorit daca nu schimba cumva macazul. e mai greu sa fi visul barbatilor, cea mai cea femeie din Romania cu 4 copii acasa si maritata pe deasupra. Fata proasta nu e dar cred ca cel putin in materie de cariera are nevoie de o schimbare de directie. Marina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum sincer,eu o stiu ca fata cumintica, supusa, nu fluturas din floare in floare. Si asa a fost de frageda, cand era si cu Maxer parca. Adica nu a pozat si apoi a fost pe la toti, cum se intampla cu majoritatea. Si daca cica a pozat de 4 ori. Inseamna ca a fost cerere [:D] Si sigur in multe era cuplata si credincioasa. Si nici nu cred ca se va mai dezbraca. Sa nu para ca ii iau partea,nu mi-a placut niciodata de ea, nici nu mi-a displacut, dar mi se pare absolut normal ce a facut, nu vad nimic iesit din comun, e normala, nu e din categoria "asa nu" Mai zicea cineva mai sus-daca a facut asa nu e bine, daca nu facea iar nu era bine...deci, cand e de ce e, iar cand nu e de ce nu e... Suntem oameni! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multa rautate pe topicul asta! A nascut undeva in jur de 1 oct. Sunt aproape 7 luni de atunci. Cine vrea, face. Cum spuneam, am in jurul meu destule exemple de femei corporatiste, "intelectuale", fara timp de tratamente, valorificate pt mintea lor nu pt corp, care stiu sa citeasca alimente financiare, care si dupa 2-3 sarcini si-au revenit in timp record. Ca sa nu mai vorbesc de mama de ex, care a luat 30 se kg cu mine si dupa 4 luni era mai slaba ca inainte. Asa ca acceptati-i meritele Nicoletei. Nici macar nu e genul care sa siba vreun metabolism fulger. Amuzant e ca cele mai vehemente de pe aici sunt f active la topicuri unde se plang ca le e greu sa se tina departe de frigider.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lo_li_Ta
Multa rautate pe topicul asta! Amuzant e ca cele mai vehemente de pe aici sunt f active la topicuri unde se plang ca le e greu sa se tina departe de frigider.
Sa nu exageram totusi. Rautate e mult prea mult spus. Exact...AICI ESTE DIFERENTA.alaptam, crestem copii, mergem la munca, suntem sau nu corporatiste si totusi ne este greu al naibii sa stam departe de frigider. Ei nu ii este greu, absolut deloc, ptr ca are bone, 2 bunici in jurul celor 4 copii, si nici nu a stat departe de bisturiu[:D] SOACRA MARE [url="https://picasaweb.google.com/103620645474562028354/BrataraMagicaSnurRosu#"]Doua maini stangi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...