Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Etam s-a retras din Romania?


Recommended Posts

Am vazut ca magazinul Etam din Mall Vitan a disparut. Acum vad pe site ca nici in Afi Cotroceni nu mai apare. S-au retras din Romania cumva? Mai stiti vreun magazin de-al lor? Eu eram ff incantata de sutienele de la ei si acum nu prea stiu cu cine sa ii inlocuiesc... [:-/] Mami de Miruna si de Vladut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cand eram in RO si eu eram mare fan ETAM. nu ii ratam niciodata cand ma duceam in mall Vitan! [pk] am si acum o camasutza de noapte cu floricele brodate care imi e f draga. M-am uitat pe site-ul ETAM si la categoria magazine nu am mai gasit Romania pe lista tarilor in care ei au magazine. Pasim in noul an cu speranta ca va fi [cool] si distractia va continua in formula trio [bum] Povestea lui Ricky http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=154629
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, dupa ce am mai "googalit" putin, am gasit si eu ca s-au retras din Romania. Le-am scris mail sa intreb daca livreaza si in Romania, astept raspuns. Cu cine i-ati inlocuit? Am vazut (dar nu de aproape, doar m-am uitat in vitrina) la Yamamay (nu stiu daca am scris corect) niste sutiene care aratau f bine, dar nu am probat. Mami de Miruna si de Vladut
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ralucutza - de la Yamamay nu mi-am luat inca nimic desi am intrat de multe ori in magazinul lor. Eu am optat pentru Intimissimi care are lenjerie intima de f buna calitate si modele superbe, plus ca sunt facute f bine. dar ma tem ca nu sunt inca in Romania. cel putin in Bucuresti nu cred sa-i fi vazut. O alta optiune ar mai fi Triumph desi in ultima vreme nu am mai vazut la ei modele care sa imi placa sau sa ma avantajeze.[flo] Pasim in noul an cu speranta ca va fi [cool] si distractia va continua in formula trio [bum] Povestea lui Ricky http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=154629
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...