Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de iulie-august 2004 (97)


Recommended Posts

Ne-am intors de la concurs, a luat premiul II.

Iaca si prestatia domnisoarei in concurs (a avut emotii!![:D])

http://www.youtube.com/watch?v=LcIEUQarnEs&feature=channel&list=UL

 

Eu am crezut ca-mi sare inima din piept de emotii![:I][:-@][alcool][bang]...Nu-mi venea sa cred in ce hal eram![:D]

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Monica , felicitari pianistei. Te cred ca iti sarea inima din piept. Asta ma intrebam si eu acum cateva zile, cand voi inceta sa mai am asa emotii mari ...ca doar sunt destul de matura acum. Dar nu, mor usor, usor la fiecare competitie, la fiecare concurs al Adelutzei.

 

 

Liliana

Poze noi aici: Poze noi

Poze- martie 2008 ; Poze 1 ; Poze 2 ; Poze 3 ; Poze 4

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi tocmai am venit de la oftalmolog..unde am lasat 1000 ron (noroc ca i-am primit de la socrii [:D])si fara sa platim consultatiile (pt dr era fosta colega de facultate cu noi)...Sorin ochelari noi(f ciudat este ca diptriile s-au redus!!!!!!!!!!!!..la miopi nu se intampla asta![alcool]..si cica nu are nici astigmatism..el purtand lentile ccu cilindru de muuulti ani)..eu lentile noi..mi-au crescut in 3 ani de la o.25 la o.75..si faza naspa este ca si Luca a primit ochelari permanenti [bang]..0.5...pt corectarea strabismului *ceea ce a sesizat Lia in poze..ca-i "fug ochii"..

Luca nu-i foarte happy..cica acum ma vor numi copii..."4 ochi" [q]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Numai eu a trebuit sa o conving pe fie-mea ca nu are nevoie de ochelari. La ei e cool, m-a rugat o luna sa-i fac ochelari dar am refuzat-o constant.

 

Mey io daca citesc despre scoala romaneasca ma ia cu inima. Invatatoarea lui Mitzu crede ca il hartuiesc pentru ca e pus sa citeasca zilnic si in wk face exercitii suplimentare. Nu ca da in branci nu va speriati max jum ora, mintea ii merge evident dar nu si cheful. Plus ca m-am dus sa ma plang ca are niste teme de grupa mica , ii ia max 5 min si mi-a taiat-o scurt ca in conformitate cu legea franceza e ilegal sa dai teme la clasa 1. Pe de alta parte Amundoi vorbesc fluent franceza/ engleza,se descurca onorabil amundoi in portugheza, mitzu e un sportiv innascut skiaza, joaca tenis, innoata fantastic acum s-a apucat de cantat la baterie . Pana la urma nu toata lumea se face matematician, se descurca el cumva.

Maria e mai constiincioasa dar nu da pe dinafara nici ea asa ca nu ma sochez de la un copil la altul :)

 

 

Marinaid="Arial">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Maria! Foarte frumos a cantat, eu nu ma pricep, dar mi-a placut.

Ei Kim, chiar nu e tragedie cu ochelarii. Chiar am intrebat-o pe Stefi, nimeni nu a ras de ea ca poarta ochelari. Si eu trebuie sa ajung la oftalmologie, dar nu ma indur sa dau 500 de lei. Si Stefi tot cu strabism este, dar la ea era muuult mai evident si s-a corectat foarte frumos.

Si eu mi-as dori sa vorbeasca fluent copii mai multe limbi straine, decat sa aiba numai fb-uri.

 

Cred ca am laudat-o prea mult pe Stefi, ieri dupa-amiaza a fost o mica teroare. Pana si d-na a pus-o sa-si rescrie tema la romana pentru ca avea prea multe greseli.

Stefi are bucle! Suntem la coafor, nasa mica a Stefaniei se marita si merge si Stefia, asa ca suntem la coafor sa ne facem frumoase [:D]

 

Weekend placut!

 

Pupici,

Andrea [mamica] de Stefania [zana](13.08.2004) si Matei [bb] (04.09.2007)

Poze mai vechi si mai noi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Victor este la a doua pereche de ochelari si nu a ras nimeni de el, ba chiar este un copil foarte iubit in clasa (doar isi doreste el sa fie domnul "popular" nu? [:D])

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua[flo][pup]...cand zicea ca pleaca Cristalina,azi?[:D]....ieri a fost o zi faina si acum parca vine toamna deja[bang]

Noi am avut un week-end plin,ieri a fost la concurs la evaluarea in educatie la mate si la party la mc[pk]azi am bricolat un ceas pentru mate[:D]si mult program administrativ...

Am pus niste poze cu mandrulitza in rochie,eveniment tare rar in viatza ei[:D][bang]

http://s1228.photobucket.com/albums/ee455/noigorodei/Facebook/partyparty/?albumview=slideshow

hai sa avem o duminica faina[olala] si sa incepem o saptamana excelenta[flo][pup]

 

filmuletze,filmulete noi,gorodeii,aripile mele,

gorodeii noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ioana, tare frumoasa-i Mariuca in rochita!

 

N-am mai plecat[:I]. Imi era asa de rau ieri dimineata ca am anulat totul. Sa ma duc acolo si sa ma chinui nu avea nici o logica...

 

Am stat si m-am analizat si am decis ca 2 ani nu mai plec nicaieri! I-am zis si lui John ca daca vede vreo urma de interes sau mai accept cand sunt invitata sa ma duc in vizita in strainatate sa-mi aduca aminte cat de rau mi-a fost.[:I]

 

Inutil sa spun ca noi weekendul asta am zacut, am vegetat si am stat pe langa casa...

O seara placuta.

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai Cristal... ia fa si tu niste analize! E posibil sa fie supraoboseala, dar cine stie? Sanatate maxima!!

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...