Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Scolari de iulie-august 2004 (97)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aia cu somnu's io...[:D]

 

Cum trece vremea...acu' ma duc la scoala ca sa-mi povesteasca invatatoarea cum s-a urcat ieri pe mese!![bang][alcool][:-@] Mi-a spus ca la ea au lipici maxim baietii rai[bang][:D]

 

"Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter.” (Mark Twain)

 

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)

poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

merg sa fac cap. nou :D

revin cu linku`

 

 

si linku`[:D]:

98id="blue">[pk]

 

eu ma gandeam ieri ca anul asta serbam 8 ani pe aici [:D]

 

 

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daria, nu te ignor defel, iti multumesc pt raspunsul de ieri, faza e ca eu nu mai pot sa suport sa o vad cum o supara tusea, ca nu se odihneste noaptea, si ziua sta suparata ca o enerveaza tusea, nu mai vrea nici sa manance putinul ala care-l manca ea de obicei:( Si ma gandeam ca daca tot mugurii de pin nu au dat mare rezultat sa trec pe ceva farmaceutic. Poate-s eu exagerata, ca asa sunt eu, nu pot sta cu mainile incrucisate cand o vad ca o supara ceva, ca dca n-ar supara-o tusea, si ar avea in general o stare jucausa nu m-as forfoti atata. Mi-e destul cat ma lupt cu taicasu care nu considera ca trebe dusa la dr si ascultata la plamani sau sa i se uite-n gat sa vada cum e, zice s-o las in pace sa tuseasca si gata, sa manance cat vrea si cand i-o fi foame :( fac alergie deja la faze deastea "sportive". ce-ar fi sa-l las si eu sa-si gateasca singur, ca e mare si vaccinat, sa-si duca hainele la spalatorie si sa angajez femeie sa faca curatenie n casa sau sa faca el? azi sunt capsata si ma doare capul de la oboseala, asa ca mai bine nu mai zic nimic, sa nu credeti ca am ceva cu voi...asa-s eu exagerata cand vine vb de copii, doar ma stiti de aproape 8 ani si mai bine
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu il pot recomanda din toata inima pe dr. meu

Peltecu avea adresa si tel: str. Mihail Glinka Nr. 4 ,Sc A., Ap.3 0212307973, de luni pina vineri dupa ora 15,00 din punctul meu de vedere este "the best" desi stiu un cuplu care nici cu trat dumnealui nu a reusit.

 

Acum parerile sunt impartite, mai am referinte bune si pentru Vladareanu, dar nu stiu unde are cabinet si pe odiseea lui Mircea foarte laudat era Tutunaru mai ales pe infertilitati.

 

Totusi, toti cei 3 medici enumerati de mine aici au si referinte mai putin bune, pentru ca evident la un asa numar mare de paciente nu ai cum sa mearga totul snur. Plus ca fiind deja faimosi, au liste de asteptare destul de lungi.

 

Acum ce sa spun, faima vine la pachet cu experienta, deci poate merita asteptarea la o programare la unul din ei.

 

Succes!!

 

 

Corina: curatenie la ce mama? Ce pretentii ai de la persoana in cauza, 2 camere, 3, 4 ?

 

Andries

 

mami!! uite avioanele, avioanele, sunt multe mami, multe!!

uite si unul mic mami, e puiul lor, e puiul lor!!!id="green">id="size2">id="Verdana">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lia, eu la tuse fug la medic. Nu am cum ghici ce e in plamani si de asta nu stau niciodata sa se agraveze, acum a avut bronsita. Mie asa mi se pare corect, d`aia exista medicii [flo]

Deci eu zic ca faci foarte bine sa ii duci la medic !!!

 

******** Haideti la cap.celalalt !!!!!!!!

 

_______________________________________________id="red">

 

Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,

inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra

obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,

botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.id="black">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...