Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Guvernul Ponta


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui eumada
Am citit.Ce treaba are gradinita Evei si nu simplu,vreo gradinita?Sau ceva de genul"no,ia uite ce parere are favoritul tau despre...si linkul respectiv?Stii,ma deranjeaza loviturile sub centura date in stilul asta.Nu stiu daca cineva de pe Dc s-a luat de copilul altcuiva mai ales un copil care a trecut printr-o drama.Ai ce ai cu adultul,asta e....dar consider complet deplasate referirile la Eva.[:0]Aveam alta parere despre tine..nu ca ti-ar pasa dar mergeam pe ideea ca un barbat matur gandeste altfel....ei asta e...o seara buna tuturor.Madalina si Eva-Mariahttps://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....
align="right" id="quote2">ti s-a dat exemplul gradinitei evei si nu o alta gradinita, pentru ca tie iti place stilul lui mazare si cred ca rufus a vrut sa iti atraga atentia ce fel de stil iti place ( genul iti place de unul care ar putea sa-i spune copilei tale asta la gradinita?!).iar asta in contextul in care pentru majoritatea, ca sa nu zic totalitatea, participantilor la aceasta discutie mazare e o persoana care nu are ce cauta in politica , ( dupa mintea mea nici la oi nu ar avea ce cauta ) neavand nici o calitate . ( asta in cazul in care tupeul, aroganta, imaturitatea afisata de el pot fi numite calitati).in mare , cam asta cred ca a fost exemplul dat de rufus. ce crezi tu de gandirea barbatilor maturi, e alta poveste, dar nu s-a luat nimeni de copila ta, de asta poti sa fii absolut sigura.alina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 695
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu cred ca Rufus se gandea ca Mazare va ajunge la gradinita Evei in farfuriile copiilor. [:I] Era doar o gluma cu subinteles, fara legatura cu Eva in mod special, ci cu gradinita, mancarea si numele primarului :).

 

Sa ma scuzi Rufus daca am inteles aiurea. [:I]

 

pid="red">uid="purple">rid="blue"> sid="maroon">i id="teal"> sid="green">iid="purple">mid="navy">pid="red">lid="orange">uid="limegreen">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

 

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nah eram sigura ca am zis o prostie ca nu am urmarit subiectul am citit doar ultima pagina. [:D] Dar daca e de ras, atunci nu-i bai [:I].

 

pid="red">uid="purple">rid="blue"> sid="maroon">i id="teal"> sid="green">iid="purple">mid="navy">pid="red">lid="orange">uid="limegreen">...id="Georgia">

id="size2">

Hobbyid="Book Antiqua">

 

calator de profesieid="Book Antiqua">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci a demisionat Mang. Sper ca un profesor din preuniversitar sa se descurce in aceste sase luni...

 

"Invatatura din constrangere nu este facuta sa ramana, dar cea care patrunde in suflet prin dragoste si bunavointa, aceea ramane acolo pentru totdeauna" Sfantul Ioan Gura de Aur

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

And the Oscar goes to.... Liviu Pop, Secretarul General al Sindicatelor Libere din invatamant..

 

Pe pariu ca prima masura este sa le bage iar cotizatia de sindicat obligatorie pe fluturasul de salariu profesorilor? Cu mult inainte de mult promisa crestere a salariului.

 

Filmul asta pare din ce in ce mai prost sa fiu sincera:(

 

Marinaid="Arial">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...