Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Guvernul Ponta


Recommended Posts

  • Administrators

Da, logic, se platesc latratorii. Acest individ era prezent pe metereze la Realitatea si Antena3.

 

jenant :(((

 

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

 

**************

Linkurile mele: Supereva.roid="purple"> | Blogul meuid="teal">id="navy"> | DC pe Facebookid="navy"> id="Georgia">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 695
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

si daca se mai indoia cineva de capacitatile acestuia guvern sa n-o mai faca

Numai l poate lua un imprumut de la Banca Mondiala fara dobanda ! Bani destinati consumului , salariilor, pachetelor de la alegerile locale si chiar vanghelionului daca mai ajung!

 

ligeea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ligeea
Numai l poate lua un imprumut de la Banca Mondiala fara dobanda ! Bani destinati consumului , salariilor, pachetelor de la alegerile locale si chiar vanghelionului daca mai ajung!
align="right" id="quote2">
Stai, stai, stai! Parca era vorba (seara de seara, timp de trei ani de zile) ca avem cateva miliarde evaziune ce ar putea fi scoase instantaneu la vedere, alte miliarde neaccesate din fondurile europene pentru ca proiectele ros-galbui ar fi fost blocate de ministrii incompetenti sau rauvoitori, plus alte miliarde care se scurg in pusculitele portocalii, basca BM si FMI erau trimise la coltul argentinian.
Cand colo ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Chemati un popa :) - au inceput pomenile

http://www.evz.ro/detalii/stiri/salariile-bugetarilor-cresc-cu-8-de-la-1-iunie-restul-de-la-1-decembrie-981742.html

 

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

 

**************

Linkurile mele: Supereva.roid="purple"> | Blogul meuid="teal">id="navy"> | DC pe Facebookid="navy"> id="Georgia">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii
Chemati un popa :) - au inceput pomenilehttp://www.evz.ro/detalii/stiri/salariile-bugetarilor-cresc-cu-8-de-la-1-iunie-restul-de-la-1-decembrie-981742.htmlSanatate si o zi cu soare va doresc!**************Linkurile mele: Supereva.roid="purple"> | Blogul meuid="teal">id="navy"> | DC pe Facebookid="navy"> id="Georgia">id="size1">
align="right" id="quote2">Pai nu distinsul presedinte Basescu a cerut public si destul de imperativ sa fie marite salariile? !? Daca le marea Ungureanu ce erau? Chestiuni normale reiesite din cresterea economica spectaculoasa care i se datoreaza lui Boc?
Am marfa la bazar umanitar DC id="red">Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for meid="size1">id="blue">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pomana mi se pare un cuvant umilitor si nedrept adresat unei categorii de populatie care nu e vinovata cu nimic.

Daca dadeau inapoi ceilalti era bine?

S-au luat pe nedrept bani din salarii si indemnizatii CIC..

 

Ca presa pro pdl zice de usl si invers e altceva.

 

Madalina si Eva-Maria

https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

 

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici mita.Mita o dai ca sa obtii ceva necuvenit..nu are nimeni nici o garantie ca va fi votat de fapt.

 

Observ anumite chestii...

 

 

 

Madalina si Eva-Maria

https://picasaweb.google.com/lhmadalina/Dezastrul?authkey=Gv1sRgCIKAmOzUz-zXAw#5640047175923810098

 

TE IUBESC MINUNEA MEA ...ESTI ALFA SI OMEGA PENTRU MINE,RATIUNEA MEA DE A TRAI.....TE IUBESC.....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Laura, daca salariile erau marite de guvernul anterior - era rezultatul unei relaxari financiare dupa niste masuri de austeritate care i-au costat foarte mult pe pedelisti. Adica era un gest reparatoriu, muncit de ei. Acordul cu FMI mergea bine, economia da semne de relansare - si asta nu dupa cele 9 zile de guvernare Ponta, cu siguranta.

 

Acum au venit cei noi la putere si, au dar drumul la bani - banuti pregatiti de cei din urma. Nu au adus ei banii de acasa, cel putin asa cred eu.[:D]

Salariile bugetarilor cresc, se deblocheaza posturi cu meniluita in sistemul sanitar, se dau premii duble la sportivi, si urmeaza, stati pe faza...

Iar pe baza acestor pomeni (le spun asa doar pentru ca au fost gasiti banii acolo, in sertar) vor castiga iar votanti. Probabil ca USL va castiga alegerile cu 80%. Va fi bine ? we'll see...

 

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

 

**************

Linkurile mele: Supereva.roid="purple"> | Blogul meuid="teal">id="navy"> | DC pe Facebookid="navy"> id="Georgia">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...