Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Guvernul Ponta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 695
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Offffff..de cate ori s-au discutat aceleasi lucruri pe la alte subiecte.....numa ca acu` sunt altii la conducere.Taberele sunt aceleasi.Depinde de ei cum or sa-si joace cartile....stim cu totii ca politica e....si politicienii se poarta ca atare.

 

Vreau sa vad de exemplu ca astia din USL(nu comentez cu cine tin eu) or sa-i lase pe astia pusi de PDL,deoarece eu stiu sigur si cativa oameni capabili care ar merita s ramana in fruntea institutiilor pe care le conduc.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

ASTA VA DUREA RAU

si mai ziceati ca i-realitatea apara USL-ul...

 

Daca o facea Pdl-ul erau si mai huliti.Dar marinarul a lasat s-o faca astialalti ca sa pice ei prost.De fapt astea erau oricum in plan.

 

Urat de tot,dar v-am zis eu ca politica e....cum e...si nu sunt nici portocaliii mai buni decat rosii.Sau invers?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aham...mi se parea mie ca ceva nu merge...in formularea mea initiala, da` io nu ma supar ca mi se atrage atentia.Se poate intampla oricui,ideea e sa nu se repete.

 

 

 

Madalina

 

 

Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

il stiti pe ala micu, nu?

Iata cu ce probleme se confrunta el:)

http://www.evz.ro/detalii/stiri/dilema-lui-daniel-constantin-cum-sa-i-plateasca-lui-voiculescu-4728-de-euro-lunar-dintr-983026.html

 

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

 

**************

Linkurile mele: Supereva.roid="purple"> | Blogul meuid="teal">id="navy"> | DC pe Facebookid="navy"> id="Georgia">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De ce crezi ca a ajuns min. agriculturii? [:)] Ghici cine va castiga litigiul dintre Voiculescu si statul roman si implicit miza de 60 de milioane de euro? Merita 250.000 euro (oricum credit) in raport cu 60.000.000 euro? Care suma pare mai tentanta?

 

Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

 

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...