Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Guvernul Ponta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 695
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • Administrators

Copiloi, un amanunt, propaganda mea - nu e basista ci anti USLista! Orice contine vechiul FSN nu va fi digerabil pentru mine, cel putin.

Nu am sa uit niciodata cine e PSDul si cine se da cu ei. Am semnat declaratia de la Timisoara, sotul meu a stat 30 de zile in Piata Universitatii, eram studenta cand au venit minerii in Bucuresti... si niciodata nu am sa uit acea teroare.

 

Basescu, let it go - mai are un pic si pleaca... e cazul sa lasam placa Antena3 cu Basescu, Romania are alte prioritati decat cele alui lui Voiculescu... hai sa terminam cu simplismul asta si sa ne concentram pe o opozitie constructiva!

 

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

 

**************

Linkurile mele: Supereva.roid="purple"> | Blogul meuid="teal">id="navy"> | DC pe Facebookid="navy"> id="Georgia">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Rufus
Cum spuneam: capra Basescu[:-)))]Rufus, Tora si iadele[foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
align="right" id="quote2">Tzapul.....ar trebui sa fie emblema fanilor lui Base....MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Citat:
citat din mesajul lui Rufus
Cum spuneam: capra Basescu[:-)))]Rufus, Tora si iadele[foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
align="right" id="quote2">Asa am ras si eu cand am vazut scorul caprei la alegerile locale si la fel voi rade si dupa alegerile urmatoare.[pk]
align="right" id="quote2">Stiu ca ai ras.Si cred ca vei rade si dupa alegerile viitoare.Din pacate, satisfactia ta nu aduce nimic bun. Hei, dar ce conteaza...nu?Importanta e capra vecinului.Fiecare cu interesul sau.Rufus, Tora si iadele[foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii
senx Eumada, esti ca intotdeauna fina si subtila.Sanatate si o zi cu soare va doresc!**************Linkurile mele: Supereva.roid="purple"> | Blogul meuid="teal">id="navy"> | DC pe Facebookid="navy"> id="Georgia">id="size1">
align="right" id="quote2">Ma straduiesc,Mirela,[:D]chiar a fost o incercare de gluma...nu-mi iese,mai bine ma mentin pe linia clasica.[bibe][:)]Odata am fost fan Base,acum a inceput sa ma enerveze,curand imi va fi indiferent...dar e timpul sa plece si sa lase pe altcineva..Usl-ul nu-mi place,din cauza PSD-ului,dar nici ce este deja in voga,iar PDL-ul mi-a facut foarte mult rau.Eu tot cetateanul ala care intreaba"da`` io cu cine votez?'MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui eumada


Eu tot cetateanul ala care intreaba"da`` io cu cine votez?'

align="right" id="quote2">

De ce te tot intrebi? Ca ai votat, ai stiut cu cine...
Ai uitat ca ne-ai spus ca ai votat USL?

Rufus, Tora si iadele[foto]

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...