Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Guvernul Ponta


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

In al doilea rand, ca a trimis lista la alt nivel, ca a pierdut-o sau a uitat sa o trimita, tot in gradina lu marga e!!
align="right" id="quote2">

Da mei, daca era trimisa lista la bodygardul ministerului lui Marga, tot in "curtea" lui Marga e, nu? ([:D][:D])

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy

Cu ce drept trimite el mai departe o lista oficiala de participanti fara semnatura presedintelui?

align="right" id="quote2">


Mey, nu stiu cu ce drept. Dar faptul ca ea a fost acceptata de Consiliul European, inseamna ca lista era legitima.

pa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 695
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Citat:
citat din mesajul lui MickyyyCum draq din 9 judecatori, 3 numiti de PSD, unul de PNL si unul al maghiarilor, care i-am vazut mai tot timpul in barca usl-ului in ultimele zile, sunt aserviti lu' Basescu????
align="right" id="quote2">Grea matematica asta! [alcool]Daca din 9 judecatori, 4 sunt numiti de USL (3 PSD si 1 PNL), cati mai raman?Nu cumva 5?5/9 > 50%Ti-as desena, dar nu am cum!
align="right" id="quote2">repet ce-am spus si mai devreme, nu gustam antena 3 aici.Hai, fa te rog din nou un exercitiu de lectura: 3 numiti de PSD, unul de PNL si unul al maghiarilorid="red">, (nmaghiari pe care i-am vazut mai tot timpul in barca usl-ului in ultimele zi) = 4USD + 1 UDMR > 50%!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy
Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Citat:
citat din mesajul lui MickyyyCum draq din 9 judecatori, 3 numiti de PSD, unul de PNL si unul al maghiarilor, care i-am vazut mai tot timpul in barca usl-ului in ultimele zile, sunt aserviti lu' Basescu????
align="right" id="quote2">Grea matematica asta! [alcool]Daca din 9 judecatori, 4 sunt numiti de USL (3 PSD si 1 PNL), cati mai raman?Nu cumva 5?5/9 > 50%Ti-as desena, dar nu am cum!
align="right" id="quote2">repet ce-am spus si mai devreme, nu gustam antena 3 aici.Hai, fa te rog din nou un exercitiu de lectura: 3 numiti de PSD, unul de PNL si unul al maghiarilorid="red">, (nmaghiari pe care i-am vazut mai tot timpul in barca usl-ului in ultimele zi) = 4USD + 1 UDMR > 50%!
align="right" id="quote2">Ia si te mai informeaza, ca bati campii.pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Mey, nu stiu cu ce drept. Dar faptul ca ea a fost acceptata de Consiliul European, inseamna ca lista era legitima.pa.
align="right" id="quote2">Nu, inseamna doar ca cei de la Consiliul european au mai mult bun-simt decat toti parlamentarii nostri la un loc!! Pleaca de la premisa ca un om ajuns intr-o asemenea functie (adika ministru) nu se complace sa-si pateze numele si reputatia trimitand acte neoficiale. Ca doar nu si-or angaja ei experiti sa studieze constitutia si legile Romaniei sa afle cine are dreptul sa ne reprezinte si cine sa semneze!!Asta tine de bucataria interna a tarii noastre, ei nu fac arbitraj!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Mickyyy
Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Mey, nu stiu cu ce drept. Dar faptul ca ea a fost acceptata de Consiliul European, inseamna ca lista era legitima.pa.
align="right" id="quote2">Nu, inseamna doar ca cei de la Consiliul european au mai mult bun-simt decat toti parlamentarii nostri la un loc!! Pleaca de la premisa ca un om ajuns intr-o asemenea functie (adika ministru) nu se complace sa-si pateze numele si reputatia trimitand acte neoficiale. Ca doar nu si-or angaja ei experiti sa studieze constitutia si legile Romaniei sa afle cine are dreptul sa ne reprezinte si cine sa semneze!!Asta tine de bucataria interna a tarii noastre, ei nu fac arbitraj!
align="right" id="quote2">Lasa-ma cu asta cu bun simt, nu stiu ce....Lista a fost legitima si gata!Daca nu era legitima, le comunica asta, cu bun simt, autorilor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Citat:
citat din mesajul lui MickyyyCum draq din 9 judecatori, 3 numiti de PSD, unul de PNL si unul al maghiarilor, care i-am vazut mai tot timpul in barca usl-ului in ultimele zile, sunt aserviti lu' Basescu????
align="right" id="quote2">Grea matematica asta! [alcool]Daca din 9 judecatori, 4 sunt numiti de USL (3 PSD si 1 PNL), cati mai raman?Nu cumva 5?5/9 > 50%Ti-as desena, dar nu am cum!
align="right" id="quote2">Mie imi da asa: 4 psd+pnl1 UDMR4 PDL.Deci e cam egalitate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui catrinik
Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Citat:
citat din mesajul lui MickyyyCum draq din 9 judecatori, 3 numiti de PSD, unul de PNL si unul al maghiarilor, care i-am vazut mai tot timpul in barca usl-ului in ultimele zile, sunt aserviti lu' Basescu????
align="right" id="quote2">Grea matematica asta! [alcool]Daca din 9 judecatori, 4 sunt numiti de USL (3 PSD si 1 PNL), cati mai raman?Nu cumva 5?5/9 > 50%Ti-as desena, dar nu am cum!
align="right" id="quote2">Mie imi da asa: 4 psd+pnl1 UDMR4 PDL.Deci e cam egalitate.
align="right" id="quote2">"Cam egalitate"? [:D][:D] Ce matematica e asta? [:D]Numarati ca Roberta! [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand ca este prima oara cand cineva nu respecta o hotarare a CC. Indiferent ca le-au fost favorabile sau nu, pana acum toate au fost respectate.

 

Despre judecatori, eu m-am uitat pe site-ul CC si am gasit judecatori pusi acolo de Senat pe vremea guvernului PNL-UDMR Tariceanu, altul senator PSD (Ion Predescu). O alta judecatoare Iulia Motoc cu doua doctorate, unul in Franta si cu un cv academuc impresionant. O alta judecatoare a fost numita de Camera Deputatilor in 2004, ori eu stiu ca pana in decembrie 2004 PSD-ul era majoritar. Aici gasiti info: http://www.ccr.ro/default.aspx?page=composition/present-judges

 

Sa-i fi influentat Basescu pe toti ? Ca nu i-a numit el pe majoritatea !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui copiloi
Citat:
citat din mesajul lui MickyyyCum draq din 9 judecatori, 3 numiti de PSD, unul de PNL si unul al maghiarilor, care i-am vazut mai tot timpul in barca usl-ului in ultimele zile, sunt aserviti lu' Basescu????
align="right" id="quote2">Grea matematica asta! [alcool]Daca din 9 judecatori, 4 sunt numiti de USL (3 PSD si 1 PNL), cati mai raman?Nu cumva 5?5/9 > 50%Ti-as desena, dar nu am cum!
align="right" id="quote2">USLul a trimis foecare lege a lui Boc laCurtea COnstitutionala. Atunci CUrtea era buna. Acuma nu mai e ...Intr-o tara democratica orice conducator trebuie sa respecte legile tarii inainte de ambitiile lui politice. nu e cazul lui Ponta insa.Ponta vrea sa demonstreze ca el e mai presus de orice lege, de consitutie. la fel ca AN. Album http://picasaweb.google.com/nicole.poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...