Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Guvernul Ponta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 695
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

  • Administrators

catrinik, lista e in crestere de la zi la zi.

Este trist ca in schimbul unor promisiuni mincinoase de crestere a salariilor si pensiilor, se trec cu vederea atatea scandaluri, incalcari ale legii, nerespectarea Constitutiei.

Democratia in Romania este acum la nivelul anului 90.

Asa cum spunea Cristian Mungiu (castigator al Palme Dor) - in acest moment, lipsesc doar minerii si e ca in 90!

 

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

 

**************

Linkurile mele: Supereva.roid="purple"> | Blogul meuid="teal">id="navy"> | DC pe Facebookid="navy"> id="Georgia">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

da urmeaza schimbarea judecatorilor de la CSM, scapa in curand de Kovesi si de DNA.

 

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

 

**************

Linkurile mele: Supereva.roid="purple"> | Blogul meuid="teal">id="navy"> | DC pe Facebookid="navy"> id="Georgia">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ministrul Justitiei spune ca aceasta judecatoare este incompatibila pentru ca ...are si alte angajamente internationale:

 

Iulia Motoc-va rog sa-i cititi cv-ul si sa-mi spuneti daca aceasta persoana are vreun motiv sa ia decizii aiurea care sa ii puna in pericol cariera:

 

http://www.ccr.ro/default.aspx?page=composition/iam

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Lo_li_Ta
Iulia e sotia ambasadorului Romaniei la UE la Bruxelles, cel care va decide de fapt pe cine lasa sa intre maine pe usa la CE.
align="right" id="quote2">Aaaa... deci asta-i un mic santaj cu postul sotiei. Ca sa stie sotul pe cine lasa inauntru. Eu propun sa stea amandoi de dimineata la usa, care-i primul acolo cand deschide portarul ... tusti !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...