Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Guvernul Ponta


Recommended Posts

Inteleg ca epoca Iliescu te-a facut sa pleci, dar de ce nu te-ai intors in epoca simpatizatului Basescu? [:)]

 

Sa inteleg ca nu s-a schimbat nimic fata de Iliescu?

 

Mintile ilustre discuta idei; Inteligentele medii discuta evenimente; Mintile reduse discuta persoane. (Eleanor Roosevelt )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 695
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui eumada
Si cum oare ca se treyesc vorbind fix aia care nici macar nu sunt in tara_Nu ma refer la Mirela sau Florin,ci la toti userii astia cu 5 postari care vin si jignesc oamenii..dar ei au taiat-o din tara si arunca vorbe ,jignind ici si colo.....mai pricepeti ca vreamea marinarului cu botoase europarlamentare a trecut...a dat-o in bara si acum incearca sa traga dupa el cat mai multi.Atata tot.Daca era a sa bine in Romania de ce ati pelcat mai?De bine ce era sub basescu?MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
align="right" id="quote2">a, si apropo sunt membra DC mai veche ca si tine [colegi]Album http://picasaweb.google.com/nicole.poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Deceneus
Inteleg ca epoca Iliescu te-a facut sa pleci, dar de ce nu te-ai intors in epoca simpatizatului Basescu? [:)]Sa inteleg ca nu s-a schimbat nimic fata de Iliescu?Mintile ilustre discuta idei; Inteligentele medii discuta evenimente; Mintile reduse discuta persoane. (Eleanor Roosevelt )
align="right" id="quote2">Dom' profesor, de unde ai dedus ca a plecat din cauza lui Iliescu (a epocii lui)?(nu ca n-ar fi avut motive[:D])Rufus, Tora si iadele[foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Din fraza urmatoare "am plecat pe vremea lui Iliescu, si am tot sperat ca intr-o zi o sa ma pot intoarce in Ro. din pacate nu am pentru ce."

Daca a plecat cu speranta ca se va intoarce inseamna ca nu a plecat de bine ce-i era. [:)]

 

Mintile ilustre discuta idei; Inteligentele medii discuta evenimente; Mintile reduse discuta persoane. (Eleanor Roosevelt )

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Deceneus
Citat:
citat din mesajul lui almo
Citat:
citat din mesajul lui eumada
Si cum oare ca se treyesc vorbind fix aia care nici macar nu sunt in tara_Nu ma refer la Mirela sau Florin,ci la toti userii astia cu 5 postari care vin si jignesc oamenii..dar ei au taiat-o din tara si arunca vorbe ,jignind ici si colo.....mai pricepeti ca vreamea marinarului cu botoase europarlamentare a trecut...a dat-o in bara si acum incearca sa traga dupa el cat mai multi.Atata tot.Daca era a sa bine in Romania de ce ati pelcat mai?De bine ce era sub basescu?MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
align="right" id="quote2">pt cultura ta generala, am plecat pe vremea lui Iliescu, si am tot sperat ca intr-o zi o sa ma pot intoarce in Ro. din pacate nu am pentru ce. Album http://picasaweb.google.com/nicole.poze
align="right" id="quote2">Inteleg ca epoca Iliescu te-a facut dsa pleci, dar de ce nu te-ai intors in epoca simpatizatului Basescu? [:)]Mintile ilustre discuta idei; Inteligentele medii discuta evenimente; Mintile reduse discuta persoane. (Eleanor Roosevelt )
align="right" id="quote2">Nu planuiesc sa ma intorc nici in urmatorii 5-10 ani chiar daca ar veni altii care ar fi pe placul meu, pt ca o societate apropiata de cea in care traiesc nu se construieste in 8 ani, cel putin nu in RO. Ma gandeam la pensie dar se pare ca sunt vise, iluzii [nani]Album http://picasaweb.google.com/nicole.poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Rufus
Deceneus, sa nu care cumva sa faci vreodata subiecte pentru examenele copiilor...[:D]Rufus, Tora si iadele[foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
align="right" id="quote2">Nu exista nici o sansa, si nici o intentie din partea mea. Imi cunosc limitele. [:D]Mintile ilustre discuta idei; Inteligentele medii discuta evenimente; Mintile reduse discuta persoane. (Eleanor Roosevelt )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Deceneus
Din fraza urmatoare "am plecat pe vremea lui Iliescu, si am tot sperat ca intr-o zi o sa ma pot intoarce in Ro. din pacate nu am pentru ce." Daca a plecat cu speranta ca se va intoarce inseamna ca nu a plecat de bine ce-i era. [:)]Mintile ilustre discuta idei; Inteligentele medii discuta evenimente; Mintile reduse discuta persoane. (Eleanor Roosevelt )
align="right" id="quote2">ai citit poezia Eu sunt roman de C. Negruzzi scrisa in 1855id="red"> pe care am postat-o mai devreme? Iti vine sa crezi ca Romania e la acelasi stadiu "drumuri stricate, asculta manele" ca si acum 160 de ani! oare ce as fi putut eu sa sper in 8! Basescu reusea mai mult, dar voi nu apreciati ca v-a tinunt pe linia de plutire in perioada de criza si nu ati ajuns ca si Grecia, Spania dar se pare ca acolo va indreptati. plus ca voi nu apreciati ca Basescu a instaurat un stat de drept, , ca s-a luaptat cu toti mafiotii, pe care se pare ca a reusit sa le vina de hac, sa instaureze in ro libertatea cuvantului, nu ca pe vremea lui Nastase cand atatia ziaristi au fost batuti si amenintati. ati avut presa si TV libera, ceea ce nu o sa mai aveti. Album http://picasaweb.google.com/nicole.poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...