Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Guvernul Ponta


Recommended Posts

Esti departe si nu mai stii cum e aici,cum functioneaza justitia....pacat ca razi....noi ne izbim in fiecare zi de tupeul alora....de sfidarea la adresa legii si bunului simt.....

 

Marius,astept.[:D]

 

Madalina

 

 

Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 695
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui eumada
Ca sa fim corecti,vreau macar 5 exemple,te rog,Marius.In afara de Nutu care a plecat calare si a petrecut nevoie mare.....as vrea exemple.Parca spuneai sa aducem argumente clare.MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
align="right" id="quote2">Altul apare in exact videoclipul prezentat.Deci 2 sunt deja doar asa pe scurt.Insa ca sa fio corecti asa cu spui, tu poti argumenta unul singur care macar sa fi fost deferit justitiei - ca de condamnat nu a fost condamnat.Argumentele clare ale tale deci ar fi?Ce nu stiu romanii despre aurul lor!Eu pur si simplu / Pagina legislativa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii
Deceneneus, explica-ne - cum adica nu i-a placut scoala???Sanatate si o zi cu soare va doresc!**************Linkurile mele: Supereva.roid="purple"> | Blogul meuid="teal">id="navy"> | DC pe Facebookid="navy"> id="Georgia">id="size1">
align="right" id="quote2">A declarat el, daca retin bine, la deschiderea unui an scolar.
Citat:
un marinar caruia, zice el însusi, "nu i-a placut cartea, dar uite c-a ajuns presedinte"
align="right" id="quote2">.http://www.jurnalul.ro/editorial/o-vulnerabilitate-nationala-basescu-616087.htmSe pare ca l-a "ajutat" tata, cum se intampla si azi cu "beizadele".Mintile ilustre discuta idei; Inteligentele medii discuta evenimente; Mintile reduse discuta persoane. (Eleanor Roosevelt )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marius
Videoclipul este din 2009. Ca sa fim corecti. In egala masura si Basescu si Constantinescu si Iliescu au fost/primul inca ma este presedintele romanilor. Nu retin in afara de Basescu un alt presedinte de stat care sa fi mers intre romani, majoritatea s-au rezumat la Bucuresti.Pe de alta parte tiganii din video clip au existat si inainte de 1989 si exista si acum nu este nimic nou nici ca bogatie nici ca si manifestare.In egala masura in mandatul lui Basescu infractorii care apar in videoclip au fost condamnati definitiv in timp ce pe perioada celorlalti presedinti nici macar nu am auzit de ei nu sa se puna problema furturilor facute de ei. Pe scurt au furat bine merci in liniste si pace.Asta ca sa fim corecti.
align="right" id="quote2">Stiu toate astea, Marius. Tu ai impresia ca d-nul Basescu nu stia ce hram poarta personajul la momentul acelei filmari? In plus, mi se pare atat de aiurea sa imparti oamenii in cinstiti si necinstiti, in functie de cum il sustin sau nu pe d-nul Basescu. Hai sa fim seriosi, imbogatitii din PDL nu sunt cu nimic mai presus sau mai cinstiti decat cei din celelalte partide. Nu am absolut nimic cu cei plecati din tara, sincer. Dar ma deranjeaza aceia dintre ei care ne striga de acolo ca suntem niste corupti, mai ales ca de 8 ani este presedinte un om pe care ei il sustin si care, intr-o forma sau alta a fost mai mereu in primele randuri ale puterilor care s-au perindat.In mod paradoxal, poate, nu imi doresc suspendarea presedintelui despre care se vorbeste acum. Imi doresc sa stea acolo pana la capat, ca poate intre timp apare vreun candidat pe care sa il pot si eu vota.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marius,eu am afirmat ca nu au fost pedepsiti.Tu ai spus ca da.Eu am cerut exemple.Tot eu trebuie sa aduc exemple?Tu trebuie sa dai exemple de macar 5...eventual cu anii de puscarie primiti....

 

Madalina

 

 

Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Deceneus, poate ca a zis ca nu i-a placut, dar a facut carte.

Sunt multi copii carora nu le place sa mearga la scoala, insa sunt invata foarte bine. E o diferenta!

 

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

 

**************

Linkurile mele: Supereva.roid="purple"> | Blogul meuid="teal">id="navy"> | DC pe Facebookid="navy"> id="Georgia">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si cu toate acestea a ajuns comandor, ceea ce oricum am suci-o presupune scoala la un anumit nivel.

Insa ai punctat un aspect corect din punctul meu de vedere.

Politica de marketing electoral al lui Basescu a cuprins si segmentul social numit tigani. Nu vad nimic anormal di9n punct de vedere al unei politici de marketing electoral.

 

Ce nu stiu romanii despre aurul lor!

 

Eu pur si simplu / Pagina legislativa

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii
Deceneus, poate ca a zis ca nu i-a placut, dar a facut carte.Sunt multi copii carora nu le place sa mearga la scoala, insa sunt invata foarte bine. E o diferenta!Sanatate si o zi cu soare va doresc!**************Linkurile mele: Supereva.roid="purple"> | Blogul meuid="teal">id="navy"> | DC pe Facebookid="navy"> id="Georgia">id="size1">
align="right" id="quote2">Nu am spus ca nu l-a dus capul.Sustin ca are un dispret pentru intelectuali pentru oameni de cultura, pentru invatamant despre care a afirma ca "scoala scoate tâmpiti", dispret pe care l-a afisart in mod repetat.„Avem prea multi filosofi si prea putini chelneri sau tinichigii" - se plângea presedintele Basescuhttp://www.adevarul.ro/actualitate/social/Vesti_despre_chelnerii_si_tinichigiii_lui_Basescu_0_676732815.htmlMintile ilustre discuta idei; Inteligentele medii discuta evenimente; Mintile reduse discuta persoane. (Eleanor Roosevelt )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...