Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Guvernul Ponta


Recommended Posts

Am vazut putin pe Antena 3 cum povesteste Ponta despre cele 50 de zile de guvernare, si cum este dispus sa demisioneze impreuna cu presedintele, sa se intoarca la popor... si bineinteles a inceput cu binecunoscutul refren "si dai si lupta in Balcani, si clopoteii..." cu Basescu.

 

Eu cred, ca si cand nu va mai fi Basescu presedinte, el tot va avea subordonate institutiile statului, si tot va fi de vina pentru ce se intampla, va conduce din umbra, va face , va drege...mi-e teama, ca vom auzi placa asta multa vreme de acum incolo.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 695
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cica e unanimitate in comisia juridica pentru revocarea robertei anastase.exact cum i-a facut Pdl-ul lui Geoana acu` ceva timp........atunci a fost legal,ei acu` la fel e legal...las` sa vada Pdl-eii cum e....

 

Madalina

 

 

Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui eumada
Cica e unanimitate in comisia juridica pentru revocarea robertei anastase.exact cum i-a facut Pdl-ul lui Geoana acu` ceva timp........atunci a fost legal,ei acu` la fel e legal...las` sa vada Pdl-eii cum e....MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
align="right" id="quote2">Total gresita aceasta afirmatie.Geoana a fost exclus de PSD si revocat de PSD nu de PDL.Ce nu stiu romanii despre aurul lor!Eu pur si simplu / Pagina legislativa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui marius
Citat:
citat din mesajul lui eumada
Cica e unanimitate in comisia juridica pentru revocarea robertei anastase.exact cum i-a facut Pdl-ul lui Geoana acu` ceva timp........atunci a fost legal,ei acu` la fel e legal...las` sa vada Pdl-eii cum e....MadalinaCopiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."
align="right" id="quote2">Total gresita aceasta afirmatie.Geoana a fost exclus de PSD si revocat de PSD nu de PDL.Ce nu stiu romanii despre aurul lor!Eu pur si simplu / Pagina legislativa
align="right" id="quote2"> Chiar asta vroiam sa scriu, dar am mai verificat odata sa nu fi retinut eu gresit.La Mircea Geoana a fost cu totul alta poveste! http://www.ziare.com/geoana/senator/geoana-greu-de-urnit-de-la-sefia-senatului-live-1135536
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ziceti-le asta alora de la antena...3 parca...

Fiindca veni vorba,de ce se agita toti in halul asta?

Ce post prezinta clar situatia?

Pana si la terasa tot vreo antena troneaza mandra ......m-am saturat...

Madalina

 

 

Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Administrators

Eumada, nu uita cine este proprietatul Antena3 - un securist cu acte in regula ;))

 

Sanatate si o zi cu soare va doresc!

 

**************

Linkurile mele: Supereva.roid="purple"> | Blogul meuid="teal">id="navy"> | DC pe Facebookid="navy"> id="Georgia">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...